Голямото ви кино разочарование?

Автор Тема: Голямото ви кино разочарование?  (Прочетена 12951 пъти)

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 866
« -: 28 ноември 2004, 21:43 »
За кой филм съжалявахте, че сте си изгубили времето да го гледате. А кой беше най-тъпият от всичките които сте гледали?

Аз бях адски разочарован от "Аз роботът"

Anonymous

• Гост
« Отговор #1 -: 28 ноември 2004, 23:23 »
Aмм наи-разочарован бях от  "Along came Polly"... никакъв сюжет без идея... ужас!

Издразних се и от I Robot, IT (1990)
The Forgotten

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 866
« Отговор #2 -: 29 ноември 2004, 10:42 »
Що бе, на мене пиратите ми харесаха, виж - останалите два, вярно си бяха бозички ;)

lanfear

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 21
« Отговор #3 -: 03 декември 2004, 04:11 »
Всички споменати по-горе, освен "Аз роботът" който ми хареса. Но най-вече "Матриците", без оригиналната разбира се, а следващите комерсиализирани бози.

greenish

• Гост
« Отговор #4 -: 03 декември 2004, 13:43 »
То вече добри филми почти няма. Съгласна съм за продължението на матрицата и аз 'Аз роботът', което вече си беше гавра с Айзък Азимов. Вече всички теми са толкова изчерпани, че няма какво ново да се измисли. Единствените стойностни филми за тази година бяха '21 грама' и 'Ефектът на пеперудата', които пак засягат безкрайно дъвкани сюжети, но поне бяха що-годе добре направени. Всичко е боза, няма вече какво да гледа човек!

sneaky

• Форумен лъв
  • Публикации: 690
  • I'm with the pilots
« Отговор #5 -: 03 декември 2004, 18:24 »
иначе:

П.П. Дори не съм го гледал.  :oops:
I'll do graffiti if you sing to me in French

James Hetfield

• Форумен лъв
  • Публикации: 322
« Отговор #6 -: 04 декември 2004, 02:18 »
Цитат на: Morrigan
И аз мразя "Матриците", както и "Междузвездни войни"
...
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ТУК СЪМ РАЗОЧАРОВАН :x

There is no escape

and that is for sure

This is the end we won't take any more

Say goodbye

to the world you live in

You have always been taking

but now you're giving

James Hetfield

• Форумен лъв
« Отговор #7 -: 04 декември 2004, 12:36 »
Няма нищо.  :wink:  Реагирах така от първа сигнална система без да мисля. Щото аз съм много голям фен на този филм. Но пък всеки с вкусовете си.

There is no escape

and that is for sure

This is the end we won't take any more

Say goodbye

to the world you live in

You have always been taking

but now you're giving

Jordan_Box

• Гост
« Отговор #8 -: 05 декември 2004, 13:16 »
И аз не разбирам какво толкова им харесват на тия Междузвездни войни. Филм като филм, ама чак такива работи.... :blah5:

Karmashock

• Маниак
  • Публикации: 70
  • My Karma ran over your Dogma
« Отговор #9 -: 13 декември 2004, 21:27 »
На първо време - Междузвездни войни е революционен за времето си, що се касае до ефекти. За справка може да гледата други фантастични филми от 70те(разликата е потресаваща). Това, естесвено, не е предпоставка да се харесва.
А, иначе филмът е с интересна история; някой мислят, че е много "дълбокомислен"(други не); персонажите са интересни и добре изиграни(за разлика от...ъхъм...някои по-нови филми от серията) и така нататък. Филмът е добър, в крайна сметка, а дали някой е голям фен или не, зависи от много други неща, не само кинематографичните му качества.

sneaky

• Форумен лъв
  • Публикации: 690
  • I'm with the pilots
« Отговор #10 -: 13 декември 2004, 22:43 »
Има такива филми, с които още на първите 20мин вече съжаляваш, но продължаваш да ги гледаш. Съвет - слушайте вътрешния си глас. Спрете, докато не сте изгубили още повече време.
При никакви обстоятелства не гледайте "щури комедии", "серии от забавни приключения", филми, които завършват с число, филми за ченгета, филми за бяло ченге/азиатско/черно/ескимоско ченге, филми "за цялото семейство" (с изкл на Карибски Пирати), филми за "борбата на един живот", филми за "честта, волята, гордостта". Гледайте филми, които ви препоръчват приятели. Така поне ще има кого да псувате след това.
I'll do graffiti if you sing to me in French

night_spy

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
« Отговор #11 -: 30 септември 2005, 22:25 »
Изключително много съжалявам,че гледах "Бриджит Джоунс-На ръба на разума".Много глупав и отегчетелен филм.Не знам точно колко му беше времетраенето,но през цялото време имах чувството,че са минали поне 3 часа от началото.
Имало е и по-тъпи филми,които да съм гледала,но сега не се сещам! :)

John_Coffey

• Луд форумджия
  • Публикации: 191
« Отговор #12 -: 04 октомври 2005, 08:00 »
Цитат на: samanta
Искам да кажа, че най-тъпият филм, който съм гледала напоследък (преди 1 - 2 месеца) е "Sin City". Отвратително смотан, глупав, тъп - някакво лудо преплитане на сюжети, някакви ненормални истории и какво ли още не!

:shock: Точно този филм ли избра на нахулиш  8)

Не съм фен на комиските, но ми се струва, че филмът уловил много добре атмосферата. Изключително оригинален филм в сценично отношение, за актьорския състав не е нужно да споменаваме...С една дума, един от малкото филми, които са ми харесали наскоро.

Виж, "Сина на Маската" е друго нещо...  :D
Той невероятно добре пасва в темата "разочарование". Освен че след първата част очаквах нещо интересно, това си беше най-тъпия филм, който съм гледал изобщо!

П.П. Джим Кери президент  :wink:

Shantal

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 12
« Отговор #13 -: 06 октомври 2005, 20:30 »
Как можете да хулите Стар Уърс?!  :P

За Син сити съм съгласна до някъде...

За Пиратите не съм...Може би защото Орландо ми е любимец ама...

А аз от кой съм разочарована.
Първия, идващ ми в ума е Мистър и Мисис Смит.
Бо-за.
Хвалби, надувки, реклама..
Залагаха на разпалилата се интрига между Брад и Анжелина, залагаха на това, че са известни имена и качеството на сценария, сюжета го забравиха.
Пак казвам - боза.
I don't want just to exist. I prefer to live really.

Дарко

• Форумен лъв
« Отговор #14 -: 30 октомври 2005, 23:10 »
Мен не ми харесва филмът Смело Сърце. Просто незнам какво му намират всички, че го слагат за любим филм. За мен е напълно безсмислен.
Филма Кил Бил е излагация за режисьор като Тарантино. Просто пълна дивотия  :!:
между къщите и призрачните хора

Присъствие струя от очевидности

видях през нереалните си действия

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.