Моята истина за продан

Автор Тема: Моята истина за продан  (Прочетена 1390 пъти)

Дарко

• Форумен лъв
  • Публикации: 322
Моята истина за продан
« -: 06 април 2004, 18:11 »
Ти не ме разбиаш. Опитвам се да ти кажа колко пошло стана стихотворението благодарение на теб. Аз не виждам нищо либерално нито уважително, а само твойте предразсъдъци, към които се опитваш да вместиш света. Ако уважаваш изкуството гледай до и  си изпитвай уважение. Изкуството е да навлезеш в нещо изцяло и да му позволиш да докосне душата ти. Не можеш да поставяш на конвейр творчеството на някой. Не разбираш ли?
между къщите и призрачните хора

Присъствие струя от очевидности

видях през нереалните си действия

desi nova

• Гост
Моята истина за продан
« Отговор #1 -: 07 април 2004, 12:27 »
Престанете да спорите за това.Изкуството е да събира хората,а не да създава дразги между тях.Тук сме за да открием нашия свят и да го покажем на другите. :roll:  :D

Дарко

• Форумен лъв
  • Публикации: 322
Моята истина за продан
« Отговор #2 -: 07 април 2004, 14:44 »
аз не обичам много да споря и да се заяждам. Това тук е плод на силно развитото ми чувство за справедливост.  :| Искам да попитам администратора, знам че е суета, но защо нямаме аватари?
между къщите и призрачните хора

Присъствие струя от очевидности

видях през нереалните си действия

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 866
Моята истина за продан
« Отговор #3 -: 09 април 2004, 20:50 »
Аднинистратора, в този случай моя милост публикува стихотворението в първоначалния му вариант. Администратора изказа мнението си като читател и критик и авторката каза как би редактирала тези редове. Читателят и критика отново се превърна в администратор и публикува редактирания вариан ЗАЕДНО с оригиналния, зашото администрацията на сайта УВАЖАВА ВСЕКИ АВТОР И ВСЯКО МНЕНИЕ, което не в грубо нарушаване добри отношения между потребителите и хората като цяло, което не съдържа дискриминация на расова, полова, политическа и верска основа и т.н. Администрацията на сайта УВАЖАВА ВСЯКО ТВОРЕНИЕ, тъй като администраторите на този сайта също се опитват да творят и знаят, че това не е лесно. Администрацията на сайта не е и няма да погуби нито едно произведение, но си запазва правото да преценява кои произведения да се публикуват. Досега аз лично съм изтрил само 2 произведения, от които едно непълно, след съгласието на авторката, и едно на английски и съм публикувал десетки произведения, които не харесвам и не одобрявам. С това смятам че този въпрос е приключен или поне за мен е. Ако искате ме плюйте псувайте и т.н. Смятам че позицията ми е правилна и смятам, че ако малко се замислите ще забележите, че е правилна.

Защо нямате аватари можеш да питаш администратора на форума - Admin. Аз съм само модератор и очките не съм му виждал на администраторския панел на форума, ако имах достъп до него може би щеше да изглежда по доста по (не казвам добър) различен начин, който съвсем пък нямаше да ви хареса сигурно.

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 866
Моята истина за продан
« Отговор #4 -: 07 май 2004, 02:15 »
Поправка - вече има аватари (моя е голям и надявам се хубав). Динамични все още, но мисля, че интелигентен младеж като теб ще се оправи. Все пак при bug-ove съм дал описание какво трябва да се направи.

http://www.otkrovenia.com/phpBB2/viewtopic.php?t=9

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.