Отново плагиатство!

Автор Тема: Отново плагиатство!  (Прочетена 2338 пъти)

горицаЗелена

• Новак
  • *
  • Публикации: 9
Отново плагиатство!
« -: 28 февруари 2005, 16:43 »
Поредият опит е на Sladkoto_Vali, която си е позволила да публикува като свои стихотворенията на поетесата Веска Алексиева "Страхувам се да обичам" и "Приятелю, художнико". Този факт поставя под съмнение авторството и на останалите публикувани нейни неща. Жалко, грозно и срамно!

Fabiana

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 11
Отново плагиатство!
« Отговор #1 -: 01 март 2005, 11:41 »
Ох, поразена съм!
Как е възможно някой да краде чужди произведения?
Аз писах отзив на едно от тези стихове и се удивих на възможностите на "авторката" имайки предвид възрастта и.
Според мен такива "автори" трябва да бъдат изтривани и недопускани до сайта. :))))

diva_strast

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
Отново плагиатство!
« Отговор #2 -: 01 март 2005, 17:00 »
Parvo iskam da se izvinq za tova 4e pi6a na lainica,no imam problem s programata.
Predi nqkolko dni izpratih e-mail na Princesa to4no po tozi povod i se radvam,4e e bil polu4en.
Ne samo tezi dve proizvedeniq ne sa na Sladkoto_Vali,90% ot vsi4ko koeto e pusna sa spomeni ili 4ujdi tvorbi.Na men li4no nai-golqmo vpe4atlenie mi napravi stiha "Ako nqkoi den" i dori ostavi komentar,4e se samnqvam v avtorstvoto.Smeq da tvardq tova,za6toto ot nqkolko godini kolekcioniram tezi taka nare4eni spomeni.

S pozdrav: Prelestnata :)
Да съществуваш и живееш е лесно...Да умееш да обичаш е велико!!!

горицаЗелена

• Новак
  • *
  • Публикации: 9
Нахалство и безочие
« Отговор #3 -: 01 март 2005, 21:23 »
е да твърдиш, че не си крал стихове, когато има доказателства за това. В коментар към мое стихотворение?!!! сладкото Вали ми написа следното:

Еиии не знам какво си мислиш...несъм крала на никои стихотворения!!!

Затова изпратих писмо на Веска Алексиева с въпрос дали тя и сладкото Вали са едно и също лице. Ето какво получих като отговор:

"...Нямам нищо общо с въпросната дама.Стихотворението"Страхувам се да обичам "е мое и е включено в диска на известен поетичен сайт.НЯМАМ ДУМИ!!Кажете ми какво да направя!!Възмутена съм!! "

Направете изводите си сами.[/quote]

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 896
Отново плагиатство!
« Отговор #4 -: 02 март 2005, 12:10 »
Потребителката беше изтрита заедно с всичките и 60 произведения.

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 896
Отново плагиатство!
« Отговор #5 -: 14 октомври 2005, 00:41 »
Потребител "Мартин" беше изтрит, заедно с всичките му произведения - опит за публикация на множество неавторски фотографии и преработка на известни цитати като свои.
Моля, запознавайте се с условията преди да публикувате нещо!!!

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.