Трябва ли "Mоралните устои на инвалида" да бъде из

Автор Тема: Трябва ли "Mоралните устои на инвалида" да бъде из  (Прочетена 2335 пъти)

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 875
Става дума за:
http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=2557
N 2557
Автор PESHTEROV (НИКОДИМ )
Произведение Mоралните устои на инвалида
Вид есе
Дата на публикуване 29-11-2004г. 20:23 от suffer_angelus
Брой посещения 187
Оценка 2,56 от 9 гласа
Брой коментари 11

Тъй като забелязах, че е доста коментирано това скандално произвеение предлагам да подложим на гласуване дали то да бъде изтрито. Аз лично съм въздържал се в случая, тък като на мен лично не ми вреди, но може да има хора, които да го приемат на сериозно и да им стане неприатно след като го прочетат. Така, че вие преценете. Гласуването ще трае 2 дни.

Double-D

• Форумен лъв
  • Публикации: 392
Тези анкети са разумният начин на решаване на подобни конфликти. След като станат известни резултатите ще дадем право на отговор на автора и тогава ще вземем окончателно решение. Все пак всеки конфликт има 2 страни. В случая и аз се въздържам от оценка.
We live thinking we will never die.
We die thinking we had never lived.
Cut it out.

Double-D

• Форумен лъв
  • Публикации: 392
А Abortion чете ли? Това стихотворение е също отдолу е пълно с караници, но доста хора го харесват. Въобще за него ги има и двете крайности.
We live thinking we will never die.
We die thinking we had never lived.
Cut it out.

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 866
Я стига глупости, лично съм го публикувал след дълги колебания, но в крайна сметка не видях причина или каквото и да е нарушение на правилата. Който не му харесва е свободен да остави коментар отдолу или да иницира дискусия във форума. От мухата слон направихте.

Хакуна матата,
Симба

Insect-

• Луд форумджия
  • Публикации: 198
(parvo da se izvinq 4e e na angliski tova koeto pi6a nmo mi se razvali kirilizaciqta)

sajalqvam.... no tova proizvedenie ne e na izrod nito na idiot 6ezofrinik ;)
tova e prosto ebavka kam vsi4ki, NEvqrvam da misli tova , nito najstina da e imal predvid tova koeto e pisal, tova e taka nare4eniq trik na strqskane, koi bi pro4el tvorbata mu ako ne be6e po tozi na4in skandalna ;) , palna e s gluposti, no vi prikova vnimanieto nali :) ... ina4e kak 6te6e da dostigne: Брой посещения 219 , ako prodaljava da i otdavame zna4enie, 6te izpalnim edna ot osnovnite zada4i na proizvedenieto, da ni nakara da mislim - tam kadeto e nenujno misleneto... !!! seriozno ne smqtam 4e trqbva da ima takova proizvedenie v otkroveniq, no pak i se u4udvam 4e do takava stepen mu se hvanahte na akala ;)
Погледнете омразата,която отглеждаме.Погледнете страха, който подхранваме.Вижте живота който живеем...Точно както винаго до сега.И утре ще се върна, почернял и гневен.Вятърът крилете ми отново ще излъска.И дълго, много дълго ще разтребвам от трупове земята...И от кръстове...Сигурно самотата е изкуление на отчаяните мигове,в който те пожелавам завинаги.Сигурно добротата е илюзия, когато тръгвам да се уча на вяра - без хоризонти и кръстопътища.Сигурно всички сме полудели...

Snowwhite

• Форумен лъв
  • Публикации: 298
Ами...Аз си признавам честно и без бой - гласувах да не се изтрива произведението.Видях, че съм единствена.Коментарът ми се намира на същия линк, който е дал admin.Ако все пак някого го интересува една друга гледна точка, различна от "Отврат, какъв злодей и т.н." може да го види там.Няма да разводнявам и тук с излияния, просто знам, че все някой ще си каже "Кой пък е тоя идиот, гласувал да не се трие тая помия?!?" и си казвам - аз съм въпросният идиот - познат тук повече като имбецил.

Уважения - всекиму, вересия - никому.
Няма по лесно от това да живееш в приказка-просто отваряш широко очи и сънуваш на воля!!![/size][/color]

Nadya

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
Има хора,които не се раждат инвалиди...но в живота всичко се случва-болести,катастрофи,земетресения,наводнения....никой не е застрахован.Авторът също би могъл да попадне в тая група,не му го пожелавам!Трудно е да си по различен,но по сттрашно е когато си душевен инвалид...състраданието е в основата на живота.Гласувам-да.
"И ти-
роден веднъж
и никога повторно-

обичай всичко покрай теб
и съхрани го!

Завинаги!"

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 875
Произведението бе изтрито!

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 866
Тъй да бъде, но не виждам формално нарушение на правилата.

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.