Що е то айляк, как се бичи и има ли то почва у нас?

Автор Тема: Що е то айляк, как се бичи и има ли то почва у нас?  (Прочетена 2803 пъти)

stephanova

• Маниак
  • Публикации: 84
 :lol:  Пловдивчаните?
Кафето е разговор.
Когато няма с кого,
го пия в две чаши

Nelsan

• Луд форумджия
  • Публикации: 192
Стържите по центаро, щот си немате морска градина и "Богориди". Кеф ти капанче, кеф ти кръчмичка...еле летото и гларуси дал господ, па да не говорим за разни лолитки с къси полички, дет цял ден дремат по кафетата.

ВТ

• Форумен лъв
  • Публикации: 385
То лолитки под път и над път с лопата да ги ринеш навсякъде! Но всеки си обича своето родно стъргало! :) :)

изречена

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 892
то "айляк" е като да "мааш шлянци" из Сандански ;) ама не омръзва :)
И нека другите говорят зад гърба ми. Това не значи ли, че съм пред тях? По-страшно от изкуствения интелект е естествената простотия.

Karmens

• Маниак
  • Публикации: 93
  • be delicious...
Ммм на мен ми звучи като безцелно или по-скоро неангажиращо прекарване на времето, ама дали е такааа... ?  :P
I don't wanna close my eyes
I don't wanna fall asleep
Cause I'd miss you, baby

изречена

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 892
:) точно това значи!  :lol:
И нека другите говорят зад гърба ми. Това не значи ли, че съм пред тях? По-страшно от изкуствения интелект е естествената простотия.

ВТ

• Форумен лъв
  • Публикации: 385
Аааааааааааааа! Сега разбрах! ;) ;)  :hello1: Че аз даже съм виждал човек,който това го правеше много "качествено"!  :P Представяте ли си човек, който общо за 15 години бе стигнал до 5 семестър във МЕИ-то! При онези  доста по-сурови правила за следване! :) голяма работа беше! Истинска енциклопедия за вицове, "истински случки" и прекрасен бриджьор! Защо през цялото време седеше в "Пета" зала на МЕИ-то! ;)

Партилан

• Маниак
  • Публикации: 51
"Айляк" на   древният език
(санскрит) май значеше това:
"Невидимо  Божествено Присъствие,
Даряващо с Блаженство Всички Нас"

Затуй  "блаженни сме  майните духом"
и бичим си блаженствено  айляк ;)

Elincetoo

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
xax на мен това ми е втората специалност  :lol: то трябва на човек да му иде от вътре за тая работа,  но пък и требе да се осъвършенства ежедневно да не се губи форма  :D :D :D

© 2003-2019, Georgi Kolev. All rights reserved. The works are the property of their authors.