Кандидат-студенти 2008

Автор Тема: Кандидат-студенти 2008  (Прочетена 12267 пъти)

angel_bez_krile

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: Кандидат-студенти 2008
« Отговор #15 -: 03 май 2008, 21:43 »
Днес бях на изпита по английски в Търново. Трудно ми е да определя дали беше лесен или труден...  :roll:  Имаше някои неща, които бяха изключително лесни, чак се учудих защо изобщо са ги сложили, но имаше и такива, които ме затрудниха... Диктовката беше изключително лесна. Основният проблем беше времето. Имахме 60 мин. за съчинението, а обемът думи беше 350. По принцип може да се напише за такова време, ако пишеш само на белова, но без чернова ще има много драсканици на крайния вариант, което не е приятно и евентуално може да откажат да ти прочетат работата...  :scratch:
Та, надявам се все пак да остана доволна от резултатите си, но ще видим...

Успех на другите!

:wav:

Сентполия

• Закоравял потребител
  • Публикации: 40
« Отговор #16 -: 03 май 2008, 22:47 »
Май трябваше да пусна въпроса вчера.
Да, знам, че беше средно положение по трудност.
И аз бях там.  :D
Сега кажи, че си била и в 4-та зала.  :D

angel_bez_krile

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #17 -: 04 май 2008, 17:01 »
Бях в стая 210...  :lol:
Беше си вълнуващо. Най-интересното беше, че докато минавах покрай университета, разни жени ме нападнаха като лешояди и всички ме питаха едно и също нещо: "Вие за утрешния изпит ли сте?". Те бяха такива, които предлагат квартири за нощувка. Всеки път трябваше да им обяснявам, че имам къде да спя, а в деня на изпита пък им обяснявах, че вече е минал.  :lol:

Сентполия

• Закоравял потребител
« Отговор #18 -: 04 май 2008, 17:19 »
На мен не ми се случиха такива неща. :)
Ти пък защо не им каза, че си направо от там хахах

renkav

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 12
« Отговор #19 -: 04 май 2008, 19:43 »
ЗДРАВЕЙТЕ!Моя позната се върна тази вечер от предварителния изпит по бълг език в В търново Питах я за темите било е есе по избор от 2 теми-за труда и за любовта...Ако мога с нещо да помогна на кандидат-студентите ще се радвам...Тези емоции са ми познати но, уви вече доста далечни...Успех на всички от мен-Райна Тодорова,болярка със синя кръв, живееща в момента в Каварна

меланхолик

• Луд форумджия
  • Публикации: 120
« Отговор #20 -: 06 май 2008, 14:30 »
ооо... Хич не ти трябва да следваш, гадно е:) Само се пропада и се друса и накрая домакинката те изхвърля от общежитието заради хигиената и хлебарките...   Бъзикам се:), желая ти успех!
"ЛЮБОВТА КОЯТО ПОЛУЧАВАШ, Е РАВНА НА ЛЮБОВТА КОЯТО ДАВАШ" - Бийтълс.

niketo

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
  • Бог забавя,но не забравя!!!
« Отговор #21 -: 06 май 2008, 20:16 »
Като кандидатствах миналата година в Търново,ме затрудни само темата по история,въпреки,че беше дадена от дата до дата,пак се затрудних.Инак държах изпити по БЕЛ и английски език и нямаше нищо трудно.Важна е нагласата,с която отиваш.Било то за изпити или матури.Страшно няма,там неядат хора  :D Успех на всички кандидати  :flower:
Най-големият грях,е да обичаш любовта на друг...

Сентполия

• Закоравял потребител
« Отговор #22 -: 07 май 2008, 15:31 »
Не съм съгласна, че беше изцяло лесно.
Напротив, на места имаше големи уловки, но общо взето си струва.
Иначе като свикнеш,притеснението изчезва. От друга страна е невъзможно да претръпнеш за нещо, от което не е известен резултата. Поне не веднага.

Успех!  :D

asazy

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #23 -: 08 май 2008, 21:44 »
пффф за вас незнам скъпи набоди но аз честно казано съм доволна от теста по математика във винса варна :)

forttuna

• Маниак
  • Публикации: 90
« Отговор #24 -: 31 май 2008, 12:29 »
Успех на всички зрелостници в утрешния ден!
Пожелавам ви това да е най-светлия 1 юни за вас!

СТИСКАМ ВИ ПАЛЦИ НА ВСИЧКИ!!!

shumkd

• Луд форумджия
  • Публикации: 150
« Отговор #25 -: 31 май 2008, 15:07 »
И аз! и АЗ! го пожелавам!!!

Сентполия

• Закоравял потребител
« Отговор #26 -: 03 юни 2008, 14:32 »
Матурата по БЕЛ беше определено на поносимо по трудност ниво. Остава нервното чакане дали ще бъдат щедри към аргументативните ни текстове.
Аз лично се радвам, че имах шанса да разсъждавам върху Йовково произведение. Това определено беше голям плюс, защото теми като любов и красота са универсални и страшно приятни.

За втората задължителна матура още се тръпне в очакване, тъй като в момента качват верните отговори в сайта на МОН. Материалът по английски не беше особено затрудняващ, а математиците от моя клас са много доволни.

Пожелайте ни късмет! :D

vili_tr

• Закоравял потребител
  • Публикации: 38
« Отговор #27 -: 04 юни 2008, 14:49 »
Е много съм щастлива проверих си отговорите и по български и по химия съм се справила много добре...само че май по български ще имам по-висока оценка от химия..поне така изглежда по химия имам 83 точки...и съм леко ядосана,защото исках повече,а по български 66 без интерпретацията (която е максимално 30 ) та ако там изказам поне 20 ще е 5,50 минимум  :)  та сискайте палци ..че ми трябват 6-ци особено по химия...но това май е за около 5,50...та дано е толкова,че и повече ако ми признаят 2 отговота :)
Човек трябва да търси радостта в малките неща, да се радва на това, което има днес и да гледа напред, дори да го боли, защото УТРЕ винаги е по-значимо от ДНЕС.

ananke

• Закоравял потребител
  • Публикации: 36
« Отговор #28 -: 18 октомври 2008, 01:33 »
      Влизането във ВУЗ, дори и да звучи странно за някого, е лесната част! :)
      Успех на приетите... а купонът си струва!
Поздрави!

« Последна редакция: 18 октомври 2008, 01:58 от ananke »

crazymonster

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 17
« Отговор #29 -: 03 юли 2009, 04:25 »
Матурата по БЕЛ не беше толкова зле. Имам 5.58...по математика нещо не ми беше много добре работата.

© 2003-2019, Georgi Kolev. All rights reserved. The works are the property of their authors.