Inlove in rain

Автор Тема: Inlove in rain  (Прочетена 1623 пъти)

Noo_Light92

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
Inlove in rain
« -: 05 септември 2008, 17:29 »
Незнам дали ви се чете дълъг пост, но аз съм проклето създание което говори страшно много. :lol:Колкото и хора да се оплакват от това, аз някакси успявам да го ингорирам.
Да започнем със това че аз съм Ади, може и да е Аля,Лина, или всичко със което може да ме оприличите и свържете.
На 15 съм, но лично на мене това не ми пречи...на някои хора им пречи относно преценката им към мене...но нищо..
Във много неща-най-вече приятелството-възрастта е просто цифра.
Да пиша обожавам, дори да са някакви несвързани неща, които само моята глав може да дешифрира, просто пиша-стихчета,фрази,разкази-каквото дойде...все ме освобождава.
Макар че понякога си докарвам големи ядове със творбите ми, но нейсе..
Въпреки че обожавам да пиша и че се развличам с четене,не съм чак дотолкова общителна...което е минус..
Просто понякога толкова лесно ме хваща срам, че думите си седят в устата ми и си почиват мързеливо.
Но и за какво да говоря...не всички имат моите интереси...книгите на Кинг, бурята, дъждът, есенните нощи, разходки по плажа,но само ако е студено, драсканици, пеене, слушане на музика(не каква да е,но..),също така обичам да мачкам котката и без да си кривя душата ще кажа, че само за да си потърсиш ВЕРЕН приятел-ама наистина-и за да го намериш, си струва всичко..
Всичко гадно и всичко хубаво...
Така че обожавам приятелите, усмивките,прегръдките,тишината,изгревите,залезите,и-нещо важно-да споря...
Съжалявам, ако постът е твърде дълъг...но по-добре да приказвам/пиша когато и докато мога... :lol:
Та...има още много за мен...един цял пенадесетгодишен живот,не е много,но имам много спомени,а това ми е достатъчно. :) 

Noo_Light92

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: Inlove in rain
« Отговор #1 -: 07 септември 2008, 16:35 »
Нене...по-скоро в мен...по другите форуми просто, аа, има по различни теми за представяне...
И аз като свикнах да пиша по един начин... :lol:
С други думи, объркала съм се явно-извинение за което.

© 2003-2019, Georgi Kolev. All rights reserved. The works are the property of their authors.