Новостите по сайта - стара

Автор Тема: Новостите по сайта - стара  (Прочетена 29460 пъти)

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 939
Re: Новостите по сайта
« Отговор #45 -: 24 януари 2015, 21:22 »
Понеже явно призивът ми за дарение имаше ефект и днес получихме общо 80лв, и понеже админът е в добро настроение, реших да направя още един подарък, но този път само за Авторите ПЛЮС - на тях повече НЯМА ДА ИМ СЕ ПОКАЗВАТ РЕКЛАМИ никъде в сайта!
Честито!

ПС: Става дума за реклами от трети страни, запазваме си правото да показваме наши собствени реклами, касаещи автори, произведения и събития на Откровения.

йеромонах

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
« Отговор #46 -: 27 януари 2015, 12:56 »
В колонката вдясно излизат 5 случайни произведения за по-лесна навигация.
Това е един последен подарък за тази версия на сайта.
Повече няма да бъдат добавяни нови неща, само дребни фиксове и оправяне на бъгове ще бъдат правени!

Всичките ми усилия през последните 2 години са съсредоточени върху изцяло пренаписана версия 2, която е планувана да бъде пусната през 2015 и ще замени текущия сайт.

Който желае да подкрепи начинанието може да направи дарение. Сайтът разчита на това.

Ще се запазят ли старите акаунти в новата версия? А произведенията?

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
« Отговор #47 -: 27 януари 2015, 21:57 »
Да, ще се запазят.

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
« Отговор #48 -: 22 юли 2015, 10:44 »
1) Актуализирах фейбук плугините, че са ги посменили. Вече нямат плъгин за "препоръчано"(The Recommendations Feed plugin was deprecated with the release of Graph API v2.3. It will stop working on June 23rd 2015.) и аз го махнах от главната страница. Сърдете се на Фейсбук.

2) Смених аудио плеъра на музиката. Новият няма тези хубави визуализации, сигурно на много хора ще им липсват, но проблема на стария беше че е написан на Flash, а флаш вече не се поддържа на повечето устройства и музиката не можеше да се слуша на Android&iOS телефони и таблети, както и на мак.
Сега вече може.
Последната седмица публикуването в раздел Музика чувствително спадна, не знам дали заради отпускарския сезон или нещо свързано с плеъра. Ако имате някакъв проблем с новия плеър, моля да ми пишете.

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
« Отговор #49 -: 08 октомври 2015, 17:47 »
Ами имаше проблем с музиката...
Жалко, че никой не докладва, а си го октрих сам чак наскоро :)
Поради някаква причина като пусна музика и бразърът ми почти зацикля, дори и Рефреш да натисна...
След фикса изглежда работи добре.
В допълнение вече имаме и бързо превъртане на песните, без да се чака да се зареди цялото аудио.
Сега трябва да хвърчи! :)

Bezzhichen

• Закоравял потребител
  • Публикации: 38
« Отговор #50 -: 02 януари 2016, 17:22 »
Новият вариант на софтуера и на страниците е фантастичен! Много ми харесва! И също - модерен! И веднага го ползвах. :lol:
БРАВО! И ние трябва и ще помогнем.

Аз, като малко по-отлитнал по координатата на времето, съм малко консервативен и затова ще добавя, че някои варианти в табличен вид и индексиране ми бяха слабост. Например нареждане по вид произведение или по дата.

И може би не съм разбрал още как, но ми се струва, че от коментара на някого няма линк към произведението, което той или тя са коментирали... А, по-късно видях стрелката нядясно и нагоре... Е, извинявам се за пропуска, ама наистина новата версия е много готина...
« Последна редакция: 02 януари 2016, 20:52 от Bezzhichen »

sauronboab

• Луд форумджия
  • Публикации: 129
« Отговор #51 -: 02 януари 2016, 19:36 »
И на мен новата версия ми харесва... Макар че, старата беше по - уютна, някак, сякаш нещо старо и удобно, макар и поовехтяло е сменено с нещо съвсем ново, но пък съвсем непознато и поради това - чуждо... Както и да е, с това ще се свикне навярно.
Прав е безжичен, някои от опциите за сортиране биха могли липсват и дали не биха могли да бъдат въведени под вида на падащо меню или нещо подобно?
Но пък, в нова стая мебелите винаги са недостатъчно, после се позадръства и по това се разбира че е поостаряла. Предполагам ще има все нови и нови възможности в сайта занапред и това е хубавото.
(Само със системата за оценяване няма да свикна, предпочитам си шестобалната... А и не обичам много - много да се правя на звезда :))

Regulus

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #52 -: 02 януари 2016, 19:44 »
Здравейте!
Аз пък искам да попитам - запазена ли е в новата версия на сайта опцията за Автори плюс да ограничават оценки и коментари под някои от произведенията си? Ако да - как става? Нещо не можах да се ориентирам.
Поздрав!

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
« Отговор #53 -: 02 януари 2016, 23:52 »
Запазена е да.
Като отвориш произведението след заглавието има моливче със стрелка. Щракаш на нея и там са всичките бутони за управление.
Пишете, ако нещо не работи както трябва, възжможно е да има пропуски, ненарочни :)

Ами тепърва има още много неща да се дооправят, но трябваше да го пусна, защото трудно се поддържат две версии, сега поне се отървах от старата :)

: ??:??