В депресия ли сте?

Автор Тема: В депресия ли сте?  (Прочетена 8639 пъти)

Nikaela

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: В депресия ли сте?
« Отговор #30 -: 24 януари 2020, 11:31 »
Да, от три години насам.
Пих лекарства, спрях ги и всичко се върна постарому.
Не мога да спя нормално.
Всичко ме тревожи.
Не се чувствам добре през деня.
Как може този кошмар да спре?

diesto

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #31 -: 27 януари 2020, 03:51 »
 Идея нямам как да се справя лично аз. Преживях тежко заболяване, след което отключих паник - атаки. Подтиснах ги със воля, но пък нощем не мога да ги спра. Депресивни състояния всеки ден. Безсъние. Вялост. Апатия. В същото време вълнения и бури от емоции, съпътстващи характера и душевността ми. И много писане. Дефицит на любов. Травми. И ето резултата. Аз.

Tangerine

• Новак
  • *
« Отговор #32 -: 02 февруари 2020, 08:39 »
Вземете се в ръце! Депресията е зависимост и пристрастяване към черните мисли докато загубим съвсем контрол върху ситуацията. Трябва силна воля, за да и се опълчим и да излезем от капана й. Но е възможно чрез постоянен контрол над мислите, както и много слънце, разходки сред природата, общуване с хора , здравословен режим на хранене и движение!  :)

GearGhost

• Новак
  • *
« Отговор #33 -: 09 февруари 2020, 08:24 »
Аз рядко изпадам в депресия, творческа и личносттна. Главата ми е пълна с толкова много мисли, че когато не мисля за героите си, мисля за професията, а когато не мисля и за двете смейството ме окупира.
На моменти изпадам в шок и паника заради някои научни неща, с които работя (сериозни заболявания), но като като потъна в измисления свят всичко се оправя  ;)

: ??:??