Виждате ли SEX в звездното небе в "Цар Лъв"

Автор Тема: Виждате ли SEX в звездното небе в "Цар Лъв"  (Прочетена 11361 пъти)

wild_rose

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Виждате ли SEX в звездното небе в "Цар Лъв"
« Отговор #15 -: 06 юли 2006, 02:30 »
не знам .... "SEX" се вижда чак на третото фото, на останалите се чете
"SEY", "SFX", или нещо от този род... :)

Модерирано от стефанова
Кирилица, моля!
« Последна редакция: 31 август 2006, 15:18 от stephanova »
"Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време някакви хора непрекъснато се опитват да му досаждат."

Grimoir

• Закоравял потребител
  • Публикации: 40
« Отговор #16 -: 31 юли 2006, 00:02 »
абе sex... sex има най-вече в адски фалическия аватар на Симба, хе хе хе.
If Freaky Fred Found Fifty Feet of Fruit and Fed Forty Feet to his Friend Frank how many Feet of Fruit did Freaky Fred Find?

меланхолик

• Луд форумджия
  • Публикации: 120
« Отговор #17 -: 09 декември 2008, 23:52 »
явно авторите искат да натрапят нещо подсъзнателно на зрителите:) Може даже да има двадесет и пети кадър, например някакви актови сцени.

значи ако сте с момиче което не иска да ви пусне, му пуснете филмчето :lol: 8)
"ЛЮБОВТА КОЯТО ПОЛУЧАВАШ, Е РАВНА НА ЛЮБОВТА КОЯТО ДАВАШ" - Бийтълс.

изречена

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 892
« Отговор #18 -: 10 декември 2008, 00:15 »
чудя се дали да пусна тема: "чувате ли бръмбарите в главата си" - с анкета, разбира се.
И нека другите говорят зад гърба ми. Това не значи ли, че съм пред тях? По-страшно от изкуствения интелект е естествената простотия.

Яким

• Луд форумджия
  • Публикации: 108
« Отговор #19 -: 10 декември 2008, 17:29 »
М да... :?
Аз по-скоро ще чуя бръмбарите в главата си, отколкото да видя надписа секс дори на показаната снимка. Според мен няма никакъв надпис тук. Това са чисти спекулации на принципа на Роршаковите петна - в които всеки вижда каквото си иска макар че няма нищо определено в тях. 8)

rimpo

• Луд форумджия
  • Публикации: 124
« Отговор #20 -: 16 декември 2008, 19:33 »
Дали виждам "SEX" в небето на"Цар Лъв"?????
Божеееее.........че аз секс виждам навсякъде и във всичко!!!Хахахахахаха........
...и всеки за себе си ще отговаря пред Бога!!!

Mira_X

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
« Отговор #21 -: 26 юни 2009, 19:53 »
Не съм се зачитала по звездното небе в "Цар Лъв". А и 25-ти кадър... влиянието му не е така силно, както го изкарват някои (едва ли не да ставаш зомби).

Марчето

• Маниак
  • Публикации: 67
« Отговор #22 -: 26 юни 2009, 20:28 »
Според мен тази думичка се е получила съвсем несъзнателно. Случва се, когато правиш едно и мислиш за друго, в случая за секс  :D
Не гладувайте!!!:)

The6SiC6Ness6

• Маниак
  • Публикации: 67
« Отговор #23 -: 27 юни 2009, 23:51 »
Проблемът не е, че се оформя SEX, а това, че има и думата SPERM преди това.  8)
Всеки, който е малко по-навътре с рекламния бизнес, чел е книги или е учил такава специалност, би казал, че това няма как да стане случайно или шансът е крайно минимален. Конкретно за надпис SEX има не един пример в анимационни филми, реклами и телевизионни предавания, това са така наречените - "subliminal messages" (подсъзнателни послания). Една такава трибуквена дума шансът да се получи случайно е невероятно малък, ако приемем, че е възможно. Нещо повече - за да твърдим, че не е случайно е достатъчно да открием дори две букви (ако и изписването им е по-завъртяно случайността отпада). Така, че дори да се оправдават, че надписът в Цар Лъв всъщност е SFX (Special Effects), то вярвате ли, че щеше да е завоалирано, приличащо на SEX, или щеше да си е ясно и категорично SFX? Моля ви се...
И има много открити кофти неща във филми на Дисни, има осъдени за това, лошото е, че вероятно има повече други неоткрити от колкото можем дори да предположим.
Аз лично се забавлявам да търся неща в реклами и продукти на българския пазар... и съм откривал!
Въпрос - аз ли съм единственият, който вижда пандата от бисквити "Закуска" да прави мръснишки неща с голяма бисквита (или с други думи да доказва че е женска)  :shock:?
« Последна редакция: 27 юни 2009, 23:56 от The6SiC6Ness6 »

bori1478

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #24 -: 17 ноември 2009, 20:07 »
Абе вие във всичко виждате глупости, сеири ли си търсите, какво, не знам?Просто при създаването така се е получило, нарича се съвпадение...

Paur

• Луд форумджия
  • Публикации: 211
« Отговор #25 -: 12 декември 2010, 10:50 »
чудя се дали да пусна тема: "чувате ли бръмбарите в главата си" - с анкета, разбира се.

хич не се чуди, Мей

© 2003-2019, Georgi Kolev. All rights reserved. The works are the property of their authors.