МУЗИКАНТ...

Автор Тема: МУЗИКАНТ...  (Прочетена 1589 пъти)

savov

• Маниак
  • Публикации: 58
  • BG
МУЗИКАНТ...
« -: 07 декември 2008, 15:57 »
Здравейте на всички!
Бях поканен да се присъединя във Вашия прекрасен сайт и се радвам, че не пропуснах възможността да стана част от Вас и Вашето място за споделяне на творчески търсения и постижения!

Аз се казвам Петко Савов, но всички мои приятели ме наричат по фамилия. Така и по естествен път се оформи и моят артистичен псевдоним- SAVOV.
Занимавам се с музика от както се помня.
Имам музикално образование и с годините събрах доста награди и признания от различни конкурси и фестивали, в които съм участвал.
По-важното, според мен обаче е, че не спирам да се занимавам с музика във всичките нейни форми и разновидности. Свиря на класическа китара, участвал съм във фолклорни състави и формации, създавал съм поп-рок, денс, електронна и дори електро-акустична музика. Горд съм и с факта, че станах и член на престижното Бардовско джижение, по-известно в България под името "ПОети с КИтара".
В момента съм и тенор в смесения състав на Великотърновския хор "Кантилена", при читалище Искра, с диригент Анета Павлова.
Това е накратко за мен.
Надявам се да намеря много и нови приятели тук.
Повече и по-подробна информация за мен и моите творчески изяви, можете да прочетете и видите в личния ми сайт.

Радвам се, че съм сред Вас!
И до скоро...
« Последна редакция: 25 декември 2008, 01:02 от savov »

изречена

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 892
Re: МУЗИКАНТ...
« Отговор #1 -: 07 декември 2008, 16:37 »
добре си дошъл, но имаме тема във форума за представяне на новодошлите :)
И нека другите говорят зад гърба ми. Това не значи ли, че съм пред тях? По-страшно от изкуствения интелект е естествената простотия.

savov

• Маниак
  • Публикации: 58
  • BG
Re: МУЗИКАНТ...
« Отговор #2 -: 07 декември 2008, 19:42 »
ОК...
Все пак благодаря за приветствието!
Видях ,че именно Вие сте и човекът, публикувал песента ми...за което съм Ви безкрайно благодарен!

« Последна редакция: 24 декември 2008, 21:29 от savov »

© 2003-2019, Georgi Kolev. All rights reserved. The works are the property of their authors.