Новостите по сайта

Автор Тема: Новостите по сайта  (Прочетена 33886 пъти)

esenna

• Луд форумджия
  • Публикации: 214
  • откровена до болка
Re: Новостите по сайта
« Отговор #135 -: 28 януари 2019, 15:42 »

От къде мога да си променя интерфейса?

meteor

• Закоравял потребител
  • Публикации: 41
« Отговор #136 -: 28 януари 2019, 20:37 »
Към Админ:
Като цяло искам да кажа за пореден път, че сайта непрекъснато се усъвършенства - и за това от сърце благодаря на Админ.
Когато съм имал някакви идеи - винаги съм ги анонсирал. Така е и сега. Вчера някъде в тази тема мярнах една новост, която за съжаление не можах да открия сега - за да съм сигурен, че съм разбрал правилно - заболяха ме очите от много четене - явно след като вече не пиша поезия и проза съм загубил форма :) ).
Опцията, която искам да коментирам е - че всеки посетен пост (да кажем мой - от друг потребител)- избледнява - и по този начин се разбира дали има динамика в профила. Това е страхотна идея. Само че -аз бих предложил обратното:
- Посетените ми постове от потребителите да потъмняват - а непосетените да избледняват. :) Усмихвам се - но наистина мисля, че така ще е по-добре :)
Използвам този си пост и да кажа на Админ, че от архива  на Автори + (от моя архив - не зная при другите как е)- та от моя архив вече се загубиха 3 песни! Мисля, че ако има някакъв капацитет или друго - като причина за тези изчезвания - би  трябвало да знаем. На мен лично това ми е крайно неприятно - имам 1000 диска пълни с музикални проби и подобни - някои дават ерори - и понеже тук поставям най-доброто според възможностите си - губейки песни - губя денонощия труд в продължение на години. Никога вдъхновенията не се повтарят. С две думи - ако дадена песен изчезне - независимо как е оценена или възприета от другите - тя за мен е като собствена рожба. Моето гардже си е най-доброто - хубаво или лошо. Не исках да казвам нещо - но ще го кажа все-пак си плащаме за Автори +. Казах и на Краси Тенев преди време, че ми изчезват постове от архива (и не само песни - ама за стихчетата не ме боли като се губят). Но нещата пак се случват -  и това е изключително болезнено за мен. Губейки дори и една песен - губя част от себе си.
Благодаря за вниманието!!!
« Последна редакция: 29 януари 2019, 08:48 от meteor »

honesty

• Новак
  • *
  • Публикации: 4
« Отговор #137 -: 29 януари 2019, 19:02 »
Защо няма свободен бутон„ блокирай потребител„,ако някой целенасочено пише ниски оценки или се е регистрирал,за да спами,а за това се изисква автори+!?

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 905
« Отговор #138 -: 29 януари 2019, 19:09 »
esenna, интерфесът не може да се променя.
meteor, избледнелите линкове са към произведения, които скоро си посещавал ти самия, а не от другите към автора, и целта им е минимално да привличат вниманието, тъй като се смята, че вече си чел това произведение.
Съжалявам да науча, че от Архива ти са изчезнали произведения, това няма как да се случи, няма и квота за А+, може да е някакво недоразумение, дай ми на лични кои са произведенията да проверя.
honesty, защото спада към допълнителните екстри.

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
« Отговор #139 -: 30 януари 2019, 12:09 »
Произведенията на meteor се намериха. Оправих бъг, при който в списъка Архив не се показваха произведения, чакащи за одобрение след редакция. Но загуба на произведения няма. :)
Избледняването е на заглавията на произведения, които скоро си посетил, ще стои бледо докато не изчистиш кеша на браузъра.

meteor

• Закоравял потребител
« Отговор #140 -: 30 януари 2019, 12:13 »
Благодаря ти много, Админ! Песните ми се появиха отново в архива! Проблема е решен. Отделил си време за мене - и оценявам високо този жест!  Много е готино, като човек загуби нещо - да го намери пак, след време :) Започва да го цени повече. Особено съм щастлив за "Червените китари" - защото ми беше любима група като бях в десети клас. Тогава ги слагах редом до Бийтълс в моите приоритети. Жалко, че се разбиха от най-успешния си формат. Кленчон почина млад при катастрофа в Щатите, Крайевски остана извън сегашните "Червени китари" - а е в основата на предишните им успехи. Практически успяха да му вземат (купят) името на водената от него бивша група. Сегашния формат на състава е слаб - ако не са старите им песни - не стават за слушане. Само барабаниста е от оригиналния станал много известен състав. Наричат "Червените китари" "Полските Битълси". Можеха да направят чудеса, ако не бяха тези проблеми, които ги връхлетяха.
Здраве и щастие ти желая, Админ!

meteor

• Закоравял потребител
« Отговор #141 -: 01 февруари 2019, 22:17 »
Продължавам да имам въпроси към Админ :)
Относно капацитета на архива за коментарите към произведенията.
Колко коментара събира определения архив? 
Пример - ако желая да видя всичките си коментари към потребители - сега това не може.
Ако желая да видя всички коментари към мен - пак не може.
Няма ли начин - човек да прегледа всичките си коментари, дори и най-старите?
И още един проблем: Когато искам да намаля или увелича размера на шрифта с предоставената опция, конкретно за стиховете - интервалите между редовете се разместват - и никаква сила, не може да ги направи да стоят на еднакво разстояние. Докато с прозата - това не е проблем.
« Последна редакция: 03 февруари 2019, 11:15 от meteor »

670301

• Закоравял потребител
  • Публикации: 28
« Отговор #142 -: 07 февруари 2019, 17:04 »
Здравейте!
Какво точно означава съобщението, което се появява при някои от текстовете: "2 минути за четене"? :)

Mimimoza

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #143 -: 07 февруари 2019, 17:46 »
Ориентировъчно време, необходимо за изчитане на текста.

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
« Отговор #144 -: 10 февруари 2019, 20:56 »
Новостите от последните дни:
1. Спечелилите предизвикателство ще бъдат награждавани с грамоти.
2. При раздел Проза над текста вдясно ще се появява изчиследното според системата приблизително време за четене на текста. Това ще даде една предварителна ориентация на читателя.
3. Линковете в коментарите и под произведенията ще стават истински линковете. А вие си знаете и си имате едно на ум, че не бива да се прекалява, рекламира и злоупотребява с тях...
4. Дребни визуални подобрения по интерфейса.

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
« Отговор #145 -: 03 март 2019, 20:49 »
1. Грамоти за всички победители във вече миналите конкурси.
2. Пускане на нашата виртуална Книжарница, където всеки автор може да продава своите картини и ръчно изработени уникати, а скоро и книги и музикални CD-та.
Подробности: https://otkrovenia.com/bg/art-forum/index.php?topic=4599.0

3. Фиксове на някои бъгове:
 - При споделяне на графичните произведения в социалните мрежи не излизаше коректно описанието;
 - Добавена е цената в описанието при шерване на продукти от Книжарницата;
 - Грамотите не се отваряха на цял екран на някои телефони;
 - Полето за език не се показваше в раздел Проза;
 - Бутона за отмяна на глас при достигане на максималния брой гласове не се визуализираше правилно;

Моля да пишете, при откриване на други бъгове.

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
« Отговор #146 -: 18 март 2019, 20:40 »
1. Добавена е възможност за директна продажба от авторите на техните книги и аудио CD-та.

С това в нашата Книжарница вече се поддържат:
- книги
- CD-та
- картини
- приложно изкуство/уникати

Надяваме се това да спомогне авторите за реализацията на тяхното творчество. Желаем ви успех!
Очакваме и обратна връзка, както винаги. ;)

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
« Отговор #147 -: 22 април 2019, 15:54 »
1. Публикуването на книги и аудио CD-та е безплатно и без дневен лимит вече.
2. Списъкът с произведенията на автора ще е достъпен и за нелогнати, като по този начин авторът може да дава линк към профила си и на хора, които не са членове на сайта за да се запознаят с творчеството му.
3. На профилната ви страница е включена и датата на изтичане на абонамента за А+ за по-голямо удобство.
4. Подобрения по радиото.

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
« Отговор #148 -: 26 април 2019, 12:30 »
1. В менюто при Книжарница излиза броя на новите произведения, подобно на Избор на редактора и категориите, така че да не изпуснете нищо ново.
2. По-добра визуализация при споделяне на профилната страница на автора в социалните мрежи.
3. Нови интересни конкурси в секция Предизвикателства.

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
« Отговор #149 -: 30 април 2019, 20:58 »
Добавена е възможност произведенията от Приложни изкуства да могат да бъдат поръчвани и купувани, дори и да ги няма налични в момента.
За целта авторът трябва да посочи за колко време може да изработи продукта и след изчерпване на зададените наличности, бутонът "Купи" ще бъде заменен с бутон "Поръчай" и ще се изпише, че продуктът ще бъде изработен в съответния срок.

Ако нямате налични бройки, в полето за Наличност посочете 0.

© 2003-2019, Georgi Kolev. All rights reserved. The works are the property of their authors.