Първата ми стихосбирка

Автор Тема: Първата ми стихосбирка  (Прочетена 449 пъти)

ANONIMNIQ

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
Първата ми стихосбирка
« -: 11 април 2016, 19:05 »
Пускам темата наново, защото съм толкова заспал, че без да искам изтрих предишната докато опитвах да напиша отговор на хората, които ми честитиха стихосбирката  :lol:

От доста години съм в този сайт, а стихове пиша от доста по-отдавна. През годините много приятели, познати и непознати, които са чели нещо мое са ми казвали, че трябва да издам стихосбирка, но аз все не се чувствах готов за това. Наскоро един приятел ме надъха и реших, че вече е дошло времето да направя тази крачка. Разбира се, като всяко такова начинание и за това се изисква влагане на средства, които към момента, като безработен поет не мога да си позволя, за това се доверих на т.н. издаване при поискване. Няма да правя реклама на сайта, който издава стихосбирката ми, но съм много доволен от условията и мисля, че печата им е много качествен.
Та сега конкретно за стихосбирката - към момента може да се поръча единствено по интернет, съдържа 64 стиха за изстраданата любов, които съм писал в периода 2006-та - 2016-та година, основно посветени на няколко дами в моя живот. Всички произведения са много лични и изживяни, никога не съм писал по задължение, а и дори да опитам няма да се получи. Пускам тази тема, за да представя стихосбирката си "Непоискана любов" пред аудиторията и да благодаря на всички, които през годините са давали мнение и критика за моите произведения - и за напред ще продължавам да публикувам тук.

Сайт на стихосбирката ми с кратко превю:
http://knigata.ml

© 2003-2019, Georgi Kolev. All rights reserved. The works are the property of their authors.