Моля, помогнете!

Автор Тема: Моля, помогнете!  (Прочетена 2801 пъти)

Незнаеща

• Гост
Моля, помогнете!
« -: 28 септември 2004, 17:49 »
Моля кажете ми има ли програмка, която да ме защитава от чужд достъп до РС-то. Имам вече десетина файла с W32.spybot.warm като последния го пипнах НЕ по време на сърфиране или теглене от нет-а.
С уважение: Незнаещата

sneaky

• Форумен лъв
  • Публикации: 690
  • I'm with the pilots
Моля, помогнете!
« Отговор #1 -: 28 септември 2004, 18:22 »
http://www.lavasoft.de/
тук ще намериш софтуера Ad-Aware, който лесно се справя с повечето шпиони.
I'll do graffiti if you sing to me in French

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 866
Моля, помогнете!
« Отговор #2 -: 28 септември 2004, 18:31 »
И ако все още имаш проблеми пиши пак, че няма смисъл да те тварим с информация ако е нещо елементарно :)

neznaeshta

• Гост
thanks
« Отговор #3 -: 28 септември 2004, 22:52 »
Свалих си Ad-Aware SE 1.05 и той почисти 105 гадчета от РС-то ми!
Много благодаря за помощта!
Имам обаче още едно питане-има ли си таз програма риал-тайм защита или всеки ден трябва да сканирам диска?
Нали съм си незнаеща, все питам.... Дано ми отговорите!
С уважение: Незнаещата

DarkLight

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
Моля, помогнете!
« Отговор #4 -: 03 октомври 2004, 21:35 »
Real-time защита има в Pro версията (която при желание се намира и безплатно), нари ча се Ad-Watch... но доста затормозява системата, тъй като следи операциите с регистъра, които се извършват непрекъснато. За мен по-удобно е периодичното сканиране с Ad-Aware. Също така можеш до голяма степен да се предпазиш от гадини ако настроиш IE или ако изобщо не използваш IE... Spybot S&D, основен конкурент на Ad-Aware, има функция Imunize, която автоатично настройва браузъра ти, така че да е неуязвим за голяма част от гадинките
Аз съм сънчо ида от гората
И ви нося вест от Сатаната
Че смъртта е вече тук
Ти си вече труп

Insect-

• Луд форумджия
  • Публикации: 198
Моля, помогнете!
« Отговор #5 -: 03 октомври 2004, 21:50 »
Цитат на: DarkLight
Real-time защита има в Pro версията (която при желание се намира и безплатно), нари ча се Ad-Watch... но доста затормозява системата, тъй като следи операциите с регистъра, които се извършват непрекъснато. За мен по-удобно е периодичното сканиране с Ad-Aware. Също така можеш до голяма степен да се предпазиш от гадини ако настроиш IE или ако изобщо не използваш IE... Spybot S&D, основен конкурент на Ad-Aware, има функция Imunize, която автоатично настройва браузъра ти, така че да е неуязвим за голяма част от гадинките

avant броузара е настроен автоматично, а има и професионална версия която се казва muncher, която е почти саштата като avant-а но вече слагаш всички настройки сам, ако имаш нерви и познания си свали него , ако ли не avanta, пак spy-bot винаги го комбинирам с cy-gate, но проблема при него е че срашно много ресурси поглаща, и то не говорим за определено пространство в рама, а за процентно заемане на системата(настроен е фабрично на стойности между 30-60%), което ще се сагласиш че не е много ободряващо, особено като реши че е хванал вирус или натрапник....

P.S: свали си и tune up - няма да съжаляваш, тази програмка е идиялна за БЪГАВИЯ windows...оправя разбити архиви(винаги се появяват), както и апликации и регистри, ваобще страшно полезна джаджа,свали си и auto patcher, автоматично ти слага целят пакет за windows патчове - сервизните пакети - 1, 2 и 3!както и автоматично сваля нови когато си в нета!
Погледнете омразата,която отглеждаме.Погледнете страха, който подхранваме.Вижте живота който живеем...Точно както винаго до сега.И утре ще се върна, почернял и гневен.Вятърът крилете ми отново ще излъска.И дълго, много дълго ще разтребвам от трупове земята...И от кръстове...Сигурно самотата е изкуление на отчаяните мигове,в който те пожелавам завинаги.Сигурно добротата е илюзия, когато тръгвам да се уча на вяра - без хоризонти и кръстопътища.Сигурно всички сме полудели...

alhimikat

• Маниак
  • Публикации: 71
Моля, помогнете!
« Отговор #6 -: 23 април 2005, 22:33 »
хора благодаря много за линка за аwere софтуера
свърши ми чудесна работа

http://www.lavasoft.de/
По-добре да те мразят за това, което си, отколкото да те обичат за това, което не си!

www.studenti-su.org
www.fjmc-su.net
www.nabludatel.info

© 2003-2019, Georgi Kolev. All rights reserved. The works are the property of their authors.