Злоупотреби и наказания

Автор Тема: Злоупотреби и наказания  (Прочетена 628 пъти)

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 896
Злоупотреби и наказания
« -: 29 март 2019, 17:17 »
мнч (Милко Николов Чочев) и всичките му свързани профили са изтрити и баннати в сайта.
Присъствието им е нежелано.

Сайтът е едно общество, един клуб, където и моралните закони трябва да бъдат спазвани за да може да предлага приятна атмосфера на своите участници.
Всеки, който дръзва да манипулира останалите, да влиза в конфликти и пише клевети, и създава лоша обстановка за останалите, е нежелан тук.
Двойните регистрации и манипулиране на оценяването и гласуването в предизвикателствата, или действия, водещи до нарочна реклама на определен автор/произведение чрез инструментите на сайта, които не са предназначени за това, са нежелани и виновните ще бъдат изтривани и достъпа до сайта забранен!

Ще проверяваме сигнали за такива профили.

me6

• Маниак
  • Публикации: 71
Re: Злоупотреби и наказания
« Отговор #1 -: 29 март 2019, 22:35 »
Подкрепям.

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
« Отговор #2 -: 02 април 2019, 11:15 »
Днес екипът ни взе решение за изтриването профила на pepi-art (Пепи Иванчовски) заради неколкократни опити за плагиатство в различните жанрове.

Плагиатството не се толерира в сайт за авторско творчество.

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
« Отговор #3 -: 02 април 2019, 17:32 »
Беше изтрит и профила на iskra1304 за плагиатство.

И двамата автори са използвали една и съща програма - Magix Music Maker, внимавайте с тези програми и семплите, които използвате, да не ви вкарат в проблеми.

самотния-вълк

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 13
« Отговор #4 -: 06 април 2019, 21:11 »
Виж ти, любимецът ми Иванчовски се бил върнал и аз да не разбера. :) Някога беше направил дублиращ профил на Ина и пишеше от нейно име...
Та да използвам темата, за да помоля админ да ми изтрие неактивния профил, който направих погрешка при регистрацията си.

самотния-вълк

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 13
« Отговор #5 -: 06 април 2019, 21:14 »
П.П. Ако зависи от мен, бих забранил за известно време достъпа до форума на двама трима спамаджии, които го задръстват с някакви безсмислени теми и така затрупват важните и интересните. Ама това си е мое мнение, де

me6

• Маниак
  • Публикации: 71
« Отговор #6 -: 06 април 2019, 21:57 »
Чувал съм за тези програми ,  но не ми е ясно плагиатството как става. Ползвана е музика от друг автор ли. Хубаво е да се разяснят тези неща. Защото и Фрути Лупс е подобна програма. А все пак без програма няма как да се прави музика.

© 2003-2019, Georgi Kolev. All rights reserved. The works are the property of their authors.