"Палитра от бои" – нова книга на Латинка-Златна

Автор Тема: "Палитра от бои" – нова книга на Латинка-Златна  (Прочетена 224 пъти)

LATINKA-ZLATNA

• Маниак
  • Публикации: 84

Уважаеми приятели, излезе от печат книгата ми „Палитра от бои”.  Тя е в три раздела: „От мен” (портретни щрихи); „За мен” (портретни щрихи), и „От мен и за мен” (срещи, щрихи, размисли и думи). Раздел трети е обогатен с фотографии от Сараево, Ловеч, Рудозем и други.

Корица и графичен дизайн: Валентина Йотова

Поместените портретни щрихи в „От мен” са за авторите:

Ангел Чортов (Ангар); Райчо Русев (Райсън); Валери Станков (Албатрос), Виолета Събева, Никола Филипов, Уляна Паскалева, Трендафил Василев, Валентина Йотова, Илко Илиев, Драгомир Мирчев, Ибрахим Османбашич, (B. i H.); Христо Петрески, (Македония); Владислав Недялков; Васил Тоциновски, (Македония); Борче Панов (Македония), и Любинка Донева, (Македония).

Поместените щрихи в  „За мен” са от:

Христофор Драков; Никола Филипов; Ангел Пирински; Цветана Качерилска; Петър Чолов; Милен Нанков; Благовеста Касабова; Милан Димитриевич, (Сърбия); Ненад Радош, (Сърбия), и Васил Тоциновски, (Македония).
« Последна редакция: 22 септември 2019, 11:02 от LATINKA-ZLATNA »

vladetoned

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 21
Re: "Палитра от бои" – нова книга на Латинка-Златна
« Отговор #1 -: 14 октомври 2019, 14:22 »
Честита да е новата ти книга, Латинка! Пожелавам попътен вятър и безконечен летеж на рожбата ти! Бъди благословена и нека Господ направлява винаги перото и делата ти.

: ??:??