Хора,които да се занимават по сериозно с рисуване?

Автор Тема: Хора,които да се занимават по сериозно с рисуване?  (Прочетена 7828 пъти)

Mapu

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
Много ми се иска да поговоря с някой,който се интересува по сериозно от изобразително изкуство и който да рисува по-сериозно..има ли такива хора? пишете..слагайте свои рисунки..аз самата се стремя за художествена академия и ми се иска да поговоря..да обменя опит. :wav:  :blob:  :blob5:
Палавото Миме със сладкото име :)

Snowwhite

• Форумен лъв
  • Публикации: 298
Добре си ни дошла!!!Тук сме много хората,дето сме привлечени от изкуствата.Аз мога да кажа за себе си-учила съм анимация и съм рисувала заедно с гаджето(той сега учи магистратура в художествената-графика)илюстрации към детски и фантастични книги.Била съм гримьор на няколко фотосесии и за няколко студентски филма,но сега уча актьорско майсторство.Ти си питай какво по-конкретно те интересува,пък ние ще ти отговорим as soon as possible!!!
До скоро!!!
Няма по лесно от това да живееш в приказка-просто отваряш широко очи и сънуваш на воля!!![/size][/color]

Anonymous

• Гост
била си гримиор? страхотно  :shock: а я кажи ..за гримиор се ходи на курс нали? и ти дават някакъв докумнт,че го владееш? или как ..разясни ми моля те..Snowwhite ..друго, което искам да те попитам е ..имаш ли рисунки твои, които мога да видя? интересно ми е..ох дано имаш:)) хайде чао за сега..чакам отговор от теб:)

Mapu

• Новак
  • *
:banghead:

Всеки минава и поглежда насам, а никой не пише нищо  :cry:

Snowwhite

• Форумен лъв
  • Публикации: 298
Не съм ходила на курс-онова е за нормален грим,което го организират салоните и не винаги е удачен избор.Мога го покрай рисуването и още там,каквото умея(да не се фукаме,не му е тук мястото :tongue3: ).А и този грим,театрално-филмовият,изисква съвсем други неща от гримиращия-да може не само да подчерте някоя черта,а да я нарисува или изтрие без остатък,че и още...Питай си по-конкретно какво те интересува,пусни някои твои неща-свободна си да правиш каквото ти душа иска!!!
Няма по лесно от това да живееш в приказка-просто отваряш широко очи и сънуваш на воля!!![/size][/color]

Any

• Луд форумджия
  • Публикации: 108
Хей момичета, раздела е за изобразително изкуство  :wink:  Ако темата продължи да се развива в насока гримоьрство ще трябва да я преместя.  :(
 Между другото и на мен ми е интересно да прочета нещо повече на тема  изобразително изкуство. Даже имам предложение - тъй като никъде в мрежата не намерих информация за стиловете и теченията в изобразителното изкуството на български език мисля, че ще е хубаво да пуснем една такава тема. Но искам да чуя и вашето мнение. :?:

Цитат
Много ми се иска да поговоря с някой,който се интересува по сериозно от изобразително изкуство и който да рисува по-сериозно..има ли такива хора?

Зависи какво разбираш под сериозно. Аз също се интересувам и рисувам, но определено не мога да кажа, че при мен това е сериозно - правя го за удоволствие.
Цитат
слагайте свои рисунки..
Не е ли по-добре рисунките да се публикуват на сайта?  :wink:

lollita

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 13
много сме, мисля че ти го споменаха вече. Кажи какво точно търсиш за да знаем какво да ти отговорим :?
that's a life

Mapu

• Новак
  • *
:roll:  ако трябва да съм точна ..търся контакт с хора, които се готвят за художествена академия. Нека ако има такива да ми пишат. А за рисунките в сайта..те са на хора, които го правят за удоволствие..или просто да го кажа- няма човек, който да ми е направил впечатление с рисунките си.. ..Ани ти имаш ли рисунки в сайта попринцип? Иска ми се да видя ако имаш..

reborn^angel

• Гост
ами аз в момента се подготвям но най-вероятно ..ще се пробвам във Велико Търново аз самата съм от тук ако желаеш можеш да ми пишеш :)) (peralnq@abv.bg) метни някое писанце тук може да обменим малко опит :))

Mapu

• Новак
  • *
еееее най-после  :D  още сега ше ти пиша на mail-a ..

faithg

• Гост
Аз сьщо
« Отговор #10 -: 17 ноември 2004, 11:44 »
Аз сьщо уча изобразително изкуство,но често казано сьм склонна да нарека много повече хора които са самоуки в областта 'художници' отколкото много мои колеги.Някак си винаги личи на кого му се отдава,започвам да мисля че образованието тук си чиста проба безсмислие! :(

garabatto

• Гост
Честно да ви кажа обичам мн да рисувам но не съм мн добър-това са мои неща и ще се радвам да ми каже някои по-експертно мнение от моето:))
http://free.bol.bg/garabatto
а който се интересува да полафим на тая тема -garabatto@abv.bg

night_spy

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
« Отговор #12 -: 04 октомври 2005, 14:00 »
Чак пък серизоно не се занимавам...
Даже въобще...
Просто обичам да рисувам,нищо повече.
От 5-ти клас уча в училище с разширено изучаване на изобразително изкуство,но не бих могла да кажа,че аз самата се занимавам разширено.
Преди имах такава насока,мислех да кандидадствам с рисуване,но вече това ми се изпари от главата.
Сега съм на друга тема-писане... :wink:

Shantal

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 12
« Отговор #13 -: 06 октомври 2005, 14:07 »
Тук сме така - четем па не пишем ;)

Сега сериозно - сайта е пълен с рисувачи - факири :)
Поразрови се в конкретния раздел, набележи си хората, чиито стил на рисуване те грабва с нещо...и им пиши..
Едва ли ще се съпротивляват, щом са си оставили мейлите ;)
Както виждаш темите на темите във форума малцина обръщат внимание.
I don't want just to exist. I prefer to live really.

moni80_

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
Много ми се иска да поговоря с някой,който се интересува по сериозно от изобразително изкуство и който да рисува по-сериозно..има ли такива хора? пишете..слагайте свои рисунки..аз самата се стремя за художествена академия и ми се иска да поговоря..да обменя опит. :wav:  :blob:  :blob5:
Здравей, Мари ако искаш пиши на емайла и аз ще ти изпратя мои картини.И да обсъдим теми които те вълнуват,аз се занимавам главно със рисуване, това е професията ми.

© 2003-2019, Georgi Kolev. All rights reserved. The works are the property of their authors.