БЪЛГАРИ ЛИ СМЕ!?

Автор Тема: БЪЛГАРИ ЛИ СМЕ!?  (Прочетена 12964 пъти)

idemidoidemi

• Луд форумджия
  • Публикации: 172
  • www.zadarabotim.com
Re: БЪЛГАРИ ЛИ СМЕ!?
« Отговор #30 -: 22 септември 2010, 13:35 »
Поискайте от Гугъл "реформата на Рашидов"

Прочетете

Е, българи ли сме?

до-ре-ми-до-ре-до  за реформата !!

yoananikolova

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #31 -: 22 септември 2010, 14:22 »
Българинът е велико нещо, защото древното ядро на нацията ни е съставено от народи, които са презирали робовладелския строй и народите, които имат роби. Това са свободолюбивите Прабългари, Славяни, Траки и Македонци. Американците имаха роби до ХХ в. Именно затова сме сложили началото на най-прогресивните идеи променили и променящи света, Орфей, Спартак, Александър Македонски, Аспарух, Ивайло /първото антифеодално въстание, при това и победило/, Демокрит също е роден на това златно парче земя наречено България и мн. мн др.   Да не забравяме Ботев, Левски, Смирненски, Вапцаров, Пенев, който завършва поемата си: "Ще има пак звезди и кучета ще има виещи към тях". Сега предстои най-звездния миг на България към което се стремяха всички учени и философи на всички времена. Затова никога да не забравяме, че сме Българи. Поздрав!!!

Добре казано! Поздрав :)
Послепис: очаквайте скоро публикуването на "Малко патриотизъм" от Йоана Р. Николова (аз) :)

Laska

• Маниак
  • Публикации: 77
« Отговор #32 -: 22 септември 2010, 15:10 »
idemidoidemi, задаваш въпрос, над който за жалост, май все по-малко се мисли...

А значението на "музикалния поздрав",  според мен малцина биха разбрали... и едва ли там "горе"  8)

Въпреки всичко, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ, където и да са!

idemidoidemi

• Луд форумджия
  • www.zadarabotim.com
« Отговор #33 -: 22 септември 2010, 15:37 »
радвам се, че има някой разбрал посланието ми към реформата, реформаджията и всичките му съратници!

:lol:

О, "там горе" разбират... както преди години чудесно разбраха референдума... но просто няма значение за тях - политици приключват държава...

като орфейско ехо от нашите земи след време ще се чува само едно до-ре-ми-до-ре-до.....

miralub

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
« Отговор #34 -: 23 септември 2010, 09:31 »
Няма подобен случай в човешката история- ПЕТ ВЕКА поробен народ успява да запази езика си,вярата си,фолклора си,културата си и да се съхрани. Живяла съм в чужбина, дълги години съм работила с чужденци в България- повярвайте ми,готини сме и то много.Никой не може "да се мери "с българина.Българинът наистина е велик.Поздрави на akademika.

idemidoidemi

• Луд форумджия
  • www.zadarabotim.com
« Отговор #35 -: 23 септември 2010, 23:17 »
Няма подобен случай в човешката история- ПЕТ ВЕКА поробен народ успява да запази езика си,вярата си,фолклора си,културата си и да се съхрани. Живяла съм в чужбина, дълги години съм работила с чужденци в България- повярвайте ми,готини сме и то много.Никой не може "да се мери "с българина.Българинът наистина е велик.Поздрави на akademika.

пет века - оправдание, гордост... каквото дойде

няма памет за род по нашите земи - трудно е да има усещане за народ

патетиката ...... смешка
не ми се занимава

....................

miralub

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
« Отговор #36 -: 24 септември 2010, 14:52 »
Ами по несвързаната мисъл личи,че не ти се занимава, и защо тогава се намесваш,все пак?
" патетиката....смешка" си я запази за себе си. Mежду впрочем,като как си представяш "усещането за народ"- ако ти се занимава,случайно.

Момичето...

• Маниак
  • Публикации: 70
  • Joy and Sorrow
« Отговор #37 -: 05 октомври 2010, 12:17 »
Ами... така си мисля  :D

P.S. - Я за всеки случай питайте вашите  :lol: ;)

Стеси
Всичко за което живея...
Всяка причина та да си поемам дъх...
Всеки спомен за теб...
Моето мъничко щастие принадлежащо отвъд...

Белоснежка

• Форумен лъв
  • Публикации: 524
  • В Я Р В А Й !!!
« Отговор #38 -: 22 септември 2011, 18:34 »
103 години НЕЗАВИСИМОСТ!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!
"НЕ СЕ ЗАДОВОЛЯВАЙ ДА БЪДЕШ ДИМ, КОГАТО МОЖЕШ ДА БЪДЕШ ОГЪН"

Otklonenia

• Маниак
  • Публикации: 92
« Отговор #39 -: 22 септември 2011, 20:17 »
Всъщност  по-точната  дума  би  била  псевдонезависимост. Между  теория  и  практика  има  разлика.  :?
S

LeChevalier

• Луд форумджия
  • Публикации: 181
« Отговор #40 -: 22 септември 2011, 23:34 »
Хубаво сте качили снимка на манифеста на Фердинанд, ама при тая резолюция нищо не се чете.

© 2003-2019, Georgi Kolev. Todos los derechos reservados. Las obras son propiedad de sus autores.