ЧЕТВЪРТИ КОЛЕДЕН ТВОРЧЕСКИ ФЕСТИВАЛ

Автор Тема: ЧЕТВЪРТИ КОЛЕДЕН ТВОРЧЕСКИ ФЕСТИВАЛ  (Прочетена 20475 пъти)

Арлекин

• Луд форумджия
  • Публикации: 184
Re: ЧЕТВЪРТИ КОЛЕДЕН ТВОРЧЕСКИ ФЕСТИВАЛ
« Отговор #45 -: 31 декември 2010, 02:53 »
Това отдавна стана, "рицарю"!
Всички участвали произведения са публикувани в съответните раздели с добавка към заглавията им - "Четвърти коледен творчески фестивал".
Думите лъжат, само очите разкриват душата...
http://miroslavkrustevdesign.webs.com/

valia1771

• Маниак
  • Публикации: 50
« Отговор #46 -: 31 декември 2010, 09:33 »
Значи не съм одобрена, защото изпратих с голям мерак стихче и разказче и не ги виждам.

изречена

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 891
« Отговор #47 -: 31 декември 2010, 10:55 »
ще си позволя да поправя Арлекин - не всичко е публикувано все още. някои от авторите, изпратили произведенията си, ги публикуваха и затова беше сложена "добавката". имайки предвид броя на изпратените произведения и в същото време публикуване на качваните всекидневно такива, въпрос наистина "на време" е да се публикува всичко. в момента, в който го имам - ще бъдат публикувани всички. моля за разбиране.
пожелавам весело посрещане на Новата година!
И нека другите говорят зад гърба ми. Това не значи ли, че съм пред тях? По-страшно от изкуствения интелект е естествената простотия.

LeChevalier

• Луд форумджия
  • Публикации: 181
« Отговор #48 -: 31 декември 2010, 11:46 »
В раздел "поезия" са публикувани шест неща от над 40 участвали. Може би ще е добра идея да ги пуснете някой понеделник, така че денят да им бъде посветен, един вид, и да не се "смесват" с не-коледни стихотворения.

LeChevalier

• Луд форумджия
« Отговор #49 -: 16 януари 2011, 15:43 »
Е?

posh`

• Маниак
  • Публикации: 100
« Отговор #50 -: 16 януари 2011, 17:04 »
Е?

какво "е?", какво? :D вероятно напролет от сайта ще дойде зимен полъх ;)
„Тя разкъсва къпинови клонки и остри стъкла, за да рани с любовта си онези, които протягат към нея ръце.“

LeChevalier

• Луд форумджия
« Отговор #51 -: 16 януари 2011, 17:25 »
Или "зимен полъх" без "о" :)

LeChevalier

• Луд форумджия
« Отговор #52 -: 17 януари 2011, 22:54 »
Благодаря на редакторите, че публикуваха произведенията участвали в конкурса, макар и с месец закъснение. По-добре късно, отколкото още по-късно, както е казал народът!

posh`

• Маниак
  • Публикации: 100
« Отговор #53 -: 17 януари 2011, 23:09 »
Благодаря на редакторите, че публикуваха произведенията участвали в конкурса, макар и с месец закъснение. По-добре късно, отколкото още по-късно, както е казал народът!

хаха Дочака! :)
П.С.:получих поща преди няколко дни, която не съм отваряла.
„Тя разкъсва къпинови клонки и остри стъкла, за да рани с любовта си онези, които протягат към нея ръце.“

Barona38

• Закоравял потребител
  • Публикации: 43
« Отговор #54 -: 18 януари 2011, 10:56 »

Благодаря на редакторите, че в крайна сметка публикуваха всички творби, макар и по-късно от очакваното. В други сайтове дори и публикуването на наградените стихотворения от даден конкурс се протакват с месеци. Успешна година на редакторския екип и на всички автори от нашия уютен сайт. Ивайло Терзийски

изречена

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
« Отговор #55 -: 18 януари 2011, 12:43 »
явно тук е стената на благодарностите, та:
1. благодаря, че не спряхте да публикувате дори по време на провеждането на фестивала, за да можем след това с огромно удоволствие да публикуваме произведенията ви наведнъж, което отнема някакви си 3-4-5 часа непрекъснато публикуване.
2. благодаря, че в единствения ден за непубликуване (понеделник) не спирате да си редактирате, триете и променяте произведенията, та да не се чувстваме пренебрегнати и да не губим ритъм.
3. благодаря, че понякога ни давате възможност да видим света извън рамките на сайта.

предано ваши!
И нека другите говорят зад гърба ми. Това не значи ли, че съм пред тях? По-страшно от изкуствения интелект е естествената простотия.

Barona38

• Закоравял потребител
  • Публикации: 43
« Отговор #56 -: 18 януари 2011, 16:05 »
явно тук е стената на благодарностите, та:
1. благодаря, че не спряхте да публикувате дори по време на провеждането на фестивала, за да можем след това с огромно удоволствие да публикуваме произведенията ви наведнъж, което отнема някакви си 3-4-5 часа непрекъснато публикуване.
2. благодаря, че в единствения ден за непубликуване (понеделник) не спирате да си редактирате, триете и променяте произведенията, та да не се чувстваме пренебрегнати и да не губим ритъм.
3. благодаря, че понякога ни давате възможност да видим света извън рамките на сайта.

предано ваши!

Не съм искал да обиждам който и да е било, още повече, че моето стихотворение беше публикувано навреме, Мая. По-дбре на стената на благодарността, отколкото на стената на плача (намиг). Ей, знам,че не ви е леко. Усмихнат ден Ви желая.

LeChevalier

• Луд форумджия
« Отговор #57 -: 18 януари 2011, 22:13 »
Откровено казано, не разбирам какъв ѝ е проблемът на Изречена. Нима някой я е насилил да става редактор? Ако има проблем с броя произведения на ден, въведете квота и толкоз!

Колкото до редактирането, аз лично ще го ползвам когато сметна за нужно, дори да трябва да чакам по 2-3 дена да мине през редактор :)

изречена

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
« Отговор #58 -: 19 януари 2011, 12:24 »
откровено казано, Тошко, нямам проблем. изразих благодарности в тона на по-горните коментари. това проблем ли е?

: ??:??