Новата книга на Ивайло Терзийски (Барона) ще бъде представена в Пловдив

Автор Тема: Новата книга на Ивайло Терзийски (Барона) ще бъде представена в Пловдив  (Прочетена 2697 пъти)

Barona38

• Закоравял потребител
  • Публикации: 43
Използвам случая да поканя всички наши приятели от сайта на премиерата на последната ми книга Сълза под крило , която, живот и здраве, ще спретнем предпразнично, на 16.12., четвъртък, от 17.00 часа в къща Ламартин в Града на тепетата /Дружество на пловдивските писатели/. Водещ ще е Галина Вълчева, в комплект с Асен Димитров (нейният съпруг), и неизменната, топла гостоприемност на Елена Диварова, секретар на дружеството на писателите. Заповядайте, приятели! Прегръдки и поздрави на всички! Ивайло Терзийски (Барона)
« Последна редакция: 25 ноември 2010, 16:43 от Арлекин »

Звездичка

• Закоравял потребител
  • Публикации: 27
Успех, Иво! Малко ми е далече, но ще съм там духом  :D

Звездичка

• Закоравял потребител
  • Публикации: 27
И ако случайно преставиш книгата си и в Бургас, гледай да разбера . А междувременно кажи къде да я потърся тази Сълза под крило  :thumbright:
Още веднъж успешно и запомнящо се представяне!   :wav:

plami-6

• Луд форумджия
  • Публикации: 108
 :)
И аз желая попътен вятър и успех, Бароне!!!
 :wav:

voda

• Маниак
  • Публикации: 56
Споделям радостта ти, Ивайло.
Не се съмнявам, че Премиерата ще има блестящ успех, а "Сълза под крило" - хиляди възторжени почитатели.
От другия край на света ще присъствам с мисъл и чувство на твоя Празник.
Честито да ти е това поредно постижение !
И още много полети в Небето на Поезията!
Елица

Barona38

• Закоравял потребител
Благодаря ти, Ели, че винаги споделяш вълненията и празниците ми. Прегръщам те топло. Ив]
« Последна редакция: 25 ноември 2010, 19:35 от Barona38 »

Barona38

• Закоравял потребител
Успех, Иво! Малко ми е далече, но ще съм там духом  :D
Радвам се, че съпреживяваш моята радост, а тя е двойна, щом е разделена с достойни и светли приятели като теб, Звездичке. Прегръдки съкровени. Ив

Barona38

• Закоравял потребител
Плами, приемам твоите пожелания като далечна прегръдка от България. Трогна ме. Ив

изречена

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 891
ех, Ивайло, можеше и да не е в почти средата на седмицата, но нейсе... ще се опитам да дойда до Пловдив. успех ти пожелавам и повече сълзи от радост!
И нека другите говорят зад гърба ми. Това не значи ли, че съм пред тях? По-страшно от изкуствения интелект е естествената простотия.

Barona38

• Закоравял потребител
ех, Ивайло, можеше и да не е в почти средата на седмицата, но нейсе... ще се опитам да дойда до Пловдив. успех ти пожелавам и повече сълзи от радост!
Ще е необикновено щастие  да те зърна поне за миг в залата, Мая.  Какво е празникът без приятелите, които наистина цениш високо?! Прегръщам те с благодарност и обич. Ив

posh`

• Маниак
  • Публикации: 100
ще дойда, ако разбера къде е въпросното място, защото нищо не ми говори, още не познавам добре Пловдив.
Поздравления и от мен! ;)
„Тя разкъсва къпинови клонки и остри стъкла, за да рани с любовта си онези, които протягат към нея ръце.“

Barona38

• Закоравял потребител
ще дойда, ако разбера къде е въпросното място, защото нищо не ми говори, още не познавам добре Пловдив.
Поздравления и от мен! ;)
ще ти пиша в май-скоро време, Пош, къде е мястото. Благодаря ти за желанието да споделим празника. Поздрави отдалеч. Барона

Човек

• Луд форумджия
  • Публикации: 208
Успешно представяне и дано скоро се случи и в София, че няма как да дойда до Пловдив. А така ми се искаше...
Успех, Ивайло!

Nelsan

• Луд форумджия
  • Публикации: 191
Успех, Ив! Мислено ще бъда с теб! И аз като Звездичка, бих искала да разбера, ако решиш да направиш премиера и в Бургас. Пък може и да помогнем даже! Страхотен си, Ваше Благородие!

rimpo

• Луд форумджия
  • Публикации: 124
Приеми хилядите ми поздрави, Бароне :notworthy: :notworthy: :notworthy: Току що прочетох новината  :smilebox: и искрено се зарадвах за теб!!! Няма да ти пожелавам успех, защото знам, че в случая той е неизбежен :occasion7: Единственото за което съжалявам е, че няма да бъда там  :( , както и на Коледния творчески фестивал :(, защото знам, че чувството ще е несравнимо!!! Желая ти високи полети, Бароне!!! Ти го можеш!!!  :wav:
                                  РИМПО :santa:
...и всеки за себе си ще отговаря пред Бога!!!

: ??:??