Сблъсквали ли сте се с дистрибутори

Автор Тема: Сблъсквали ли сте се с дистрибутори  (Прочетена 10299 пъти)

moon11

• Луд форумджия
  • Публикации: 181
Re: Сблъсквали ли сте се с дистрибутори
« Отговор #15 -: 25 ноември 2018, 15:20 »
Аз все още не съм имал такъв "сблъсък" с дистрибутори :D :D
безвредна боя,боя за детска стая,екологична боя
« Последна редакция: 27 декември 2018, 13:08 от moon11 »

optimeon

• restricted
  • Луд форумджия
  • *
  • Публикации: 204
« Отговор #16 -: 03 януари 2019, 13:02 »
И аз, но звучи доста неприятно
електрожени
« Последна редакция: 25 януари 2019, 20:05 от optimeon »

JaneEm

• Новак
  • *
  • Публикации: 7
« Отговор #17 -: 09 януари 2019, 08:51 »
Аз съм се сбкъсквала и точно заради такива "познати" и "приятели" с които не сме се виждали 100 години, като ме срещнат на улицата и ме поканят на кафе за да ми разкажат за една бизнес възможност, ми става ясно за какво ще говорят.
Била съм на много лекции от оназ пирамида SCI едно време (и колкото да ме е срам, да бях част от нея преди собственика да избяга със събраните пари, но оh well - бях млада и глупава). В тез пирамиди ти промиват мозъка как да предизвикаш интерес у събеседника си за да може той да седне да те изслуша и всичко започва със "Обръщайте се към приятели и роднини, защото те ще ви повярват", т.е. препоръка от уста на уста или още от първа ръка.
Та точно заради тези неща и този "подход" вече имам куп хора които гледам стремглаво да ги избягвам и когато се случи да седна на кафе с някой уж по-близък и като го усетя, че почва да бие към "ОНАЗИ" посока за страхотната бизнес възможност с която той или тя се занимава, директно си ги режа и им казвам, че ако продължат да се опитват да ме навиват, ще си развалим отношенията :) Някои устискаха и не ме занимаваха, но други пък не, та не случайно гледам да нямам взимане/даване с вторите.

© 2003-2019, Georgi Kolev. Todos los derechos reservados. Las obras son propiedad de sus autores.