Мнение за графичен таблет

Автор Тема: Мнение за графичен таблет  (Прочетена 12324 пъти)

Арлекин

• Луд форумджия
  • Публикации: 184
Re: Мнение за графичен таблет
« Отговор #15 -: 26 декември 2010, 00:34 »
Монка, не съм много компетентен по въпроса, затова и пуснах тази тема, очаквах по-знаещите да дадат мнения.

Това беше идеята ми, когато пуснах темата, вече знам, че си от "по-знаещите" ;)
Думите лъжат, само очите разкриват душата...
http://miroslavkrustevdesign.webs.com/

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 895
« Отговор #16 -: 26 декември 2010, 00:41 »
Аз също следя темата с интерес.
Лестат знам че си купи таблет преди година-две и ми праща едни опити тогава, обаче не мога да се свържа с него нещо. :(

forttuna

• Маниак
  • Публикации: 90
« Отговор #17 -: 26 декември 2010, 10:14 »
Доколкото схванах, за начинаещи всички таблети са добри ;) - колкото по-слаб си в рисуването, толкова по-добър ще е таблета за теб :). А другото, което научех е, че не всеки софтуер поддържал повече от 512 нива.

GaoDuan

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #18 -: 28 март 2019, 05:57 »
Здравейте!
Дълго се рових из нета и различни форуми в търсене на добър таблет. Навсякъде коментарите са различни. Разбрах, че някои лагват, други нямат драйвери в пакета, трети нещо друго им куца.
WACOM са таблетите, които хвалят най-много, но има прекалено много модели на тази марка.
Моля тези, които ползват такива машинарийки да дадат мнение за добър, качествен и надежден таблет и евентуално, ако знаят цени, магазини и прочие.
Благодаря предварително! :)

п.п. има ли смисъл да питам за втора ръка?

https://www.xp-pen.com/product/84.html

На моята дъщеря преди 2 г. и взех този Art Drawing Tablet XP-Pen Deco 01 , който използва за рисуване и е супер доволна. По параметри е равностоен на wacom intuos pro , но на доста по- ниска цена. Драйвърът е напълно достаъчен за работата му. XP-Pen са отлично бюджетно решение.

© 2003-2019, Georgi Kolev. Todos los derechos reservados. Las obras son propiedad de sus autores.