Кик бокс

Автор Тема: Кик бокс  (Прочетена 2655 пъти)

AmazonkA

• Закоравял потребител
  • Публикации: 28
Кик бокс
« -: 17 януари 2011, 14:26 »
Интересувате ли се от кик бокс? /Муай-тай и К-1/ Имате ли фаворити? Тренирате ли и къде?
Всеки човек, когото срещам ме превъзхожда в нещо и аз се уча от него, но за жалост не всеки, когото срещам е човек.

refab

• Форумен лъв
  • Публикации: 405
Re: Кик бокс
« Отговор #1 -: 17 януари 2011, 15:08 »
Тепаньето като спорт е много травматично. И това ритане... - хвърлят къчове и се ритат  като магарета. Боксът е много по благороден ( и по изглед) спорт. Като се използват ръкавици и предпазни каски и като няма непозволени удари, мисля, че е един относително приемлив спорт за хората с повишена външна и вътрешна агресивност и енергия...

robobobo

• Новак
  • *
  • Публикации: 4
« Отговор #2 -: 16 февруари 2013, 12:12 »
Аз предпочитам стандартния бокс. Този не ме радва.
Много хора смятат, че няма смисъл да ползват ВиК услуги, но това не е така. Когато сами не може да се справим с даден проблем трябва да викнем водопроводчик. Той едва ли ще си е купил блузки от TrendBerry, но пък може да е обзавел дома си с мебели от Аркон и е напълно възможно да кара Лада Приора.
« Последна редакция: 20 март 2013, 21:23 от robobobo »

TURSE6TIQ_4OVEK

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
« Отговор #3 -: 20 февруари 2013, 17:17 »
Кик бокс точно не но се занимажам с бойни или ритащи( :lol: ) изкуства доста дълго..за съжаление не съм в България и не знам точно кои зали са оцеляли през това време ..но тея момчета ги бива може да им хвърлиш един поглед.
http://euroatlas.org/

kangarly

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
« Отговор #4 -: 13 юни 2013, 18:34 »
Тепаньето като спорт е много травматично. И това ритане... - хвърлят къчове и се ритат  като магарета.

:P
Според мен е повече за онези, с излишен адреналин и  по-малко сиво в-во, за да носят и на бой. Иначе хората са намерили истината мецду двете и са ги нарекли Бойни изкуства. Между другото в България вече си е живо изкуство да шофираш и да оцелееш. Добре поне, че направиха застраховките Автокаско и Гражданска отговорност по достъпни, та да покриваме поне щетите при катастрофи. То, не, че ги направиха по-достъпни, ами се появиха сайтове, които предлагат подробна информация за Автокаско и Гражданска отговорност. Благодарение на тях имаме право на избор.
« Последна редакция: 11 ноември 2014, 09:41 от kangarly »

moon11

• Луд форумджия
  • Публикации: 181
« Отговор #5 -: 28 юли 2018, 10:15 »
Една приятелка ходи на кик бокс и много и харесва. Доста разтоварващо е
хотели слънчев бряг,schody zewnętrzne metalowe,сглобяеми къщи цени,дизайнерски рокли
« Последна редакция: 14 август 2018, 09:56 от moon11 »

optimeon

• restricted
  • Луд форумджия
  • *
  • Публикации: 204
« Отговор #6 -: 28 юли 2018, 10:20 »
« Последна редакция: 14 август 2018, 10:02 от optimeon »

Maria55

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
« Отговор #7 -: 08 май 2019, 21:17 »
Далеч по-добро от ММА, все пак има някакви правила.

optimeon

• restricted
  • Луд форумджия
  • *
  • Публикации: 204
« Последна редакция: 14 май 2019, 02:38 от optimeon »

Rozzza

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 10
« Отговор #9 -: 13 юни 2019, 11:29 »
Уникален спорт! Тренирах го 6 месеца и останах очарована

© 2003-2019, Georgi Kolev. Todos los derechos reservados. Las obras son propiedad de sus autores.