С кое оръжие си струва да постреля човек?

Автор Тема: С кое оръжие си струва да постреля човек?  (Прочетена 4616 пъти)

AmazonkA

• Закоравял потребител
  • Публикации: 28
Стеляла съм с Glock и Makarov. Бихте ли препоръчали нещо по-добро от тях? Благодаря! :)
Всеки човек, когото срещам ме превъзхожда в нещо и аз се уча от него, но за жалост не всеки, когото срещам е човек.

refab

• Форумен лъв
  • Публикации: 405
Re: С кое оръжие си струва да постреля човек?
« Отговор #1 -: 17 януари 2011, 15:03 »
С въздушен пистолет "Блоу" (турско производство) със система за избягване на отскачане....

TURSE6TIQ_4OVEK

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
« Отговор #2 -: 20 февруари 2013, 17:13 »
Малее ...с всяко едно си струва да сме честни. Опитай Smith&Wesson последно на стрелбището в Герена имаше пълната гама пистолети и револери.

Човек

• Луд форумджия
  • Публикации: 210
« Отговор #3 -: 21 февруари 2013, 10:17 »
С вербалното :)

llZerOll

• Закоравял потребител
  • Публикации: 33
Да го простреляш?  :D
"Удари" му един балистичен нож и не се колебай повече.  :D

B

• Маниак
  • Публикации: 77
Taurus Judge ми доставя голям кеф. Бих още препоръчал стрелба по глинени панички със ловджиска пушка и стрелба със лък. Последното предлага три различни варианта лък и всеки вариант си има своите предимства. От пистолетите планирам да гръмна с "Haudah Pistol" Във всеки случай бих препоръчал по старите видове оръжия. Според мен в тях има повече душа и искуство. По новите са като времето в което живеем: Ефективни напаснати механизми за отнемане на живот.

severianin

• Закоравял потребител
  • Публикации: 33
Със 120 милиметрова гаубица или 100 мм зенитка!

kangarly

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
Пробвай Колт  :lol: Като в уестърните. Все пак, ако ти трябва нещо като за на Запад, то е по-добре да видиш добрите западни практики в бизнеса и най-вече във Франчайзинга. Добре е, че има интернет, та можем да видим с подробности сайтове с ресурси за франчайзинг като http://franchising.kikiamo.it/ или пък този, в който е обяснено как да стартираме собствен франчайз. Варианти им много, като единствено е необходимо да се направи много добро проучване за това кой начин за стартиране на франчайзинг е най-добър.
« Последна редакция: 11 ноември 2014, 09:49 от kangarly »

Момичето...

• Маниак
  • Публикации: 70
  • Joy and Sorrow
Стига да е от упор, с всяко оръжие ще постигнеш желания резултат. Сега е редно да направим нова тема "Къде си струва да заровиш прострелян човек?".

:lol: :lol: :lol:

Кака Стеси
Всичко за което живея...
Всяка причина та да си поемам дъх...
Всеки спомен за теб...
Моето мъничко щастие принадлежащо отвъд...

radew

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
Зависи по какво и на какво разтояние ще се стреля. Ако искаш спираща сила с голяма мощ вземи си револвер. Стрелял съм с Magnum .357 и .44. Разликата е осезаема. .44 от отката оръжието се изправя на 90 градуса, а ако не си с тапи или слушалки в затворено помещение може да ти отиде слуха.
 Ако искаш пробивна сила си вземи някой 9мм с цяла стоманена обшивка на куршума (т. нар. FMJ, Full metal jacket). Препоръчвам ТТ (Тулски Тукарев). Нестандартен боеприпас - 7,62 х 25мм. Може да е старо желязо, но с пробивната сила на боеприпаса малко оръжия от този клас могат да се похвалят. Керамична бронежилетка я прави на дроб. Много хора за впечатлени от мощта на пистолета. Баща ми казваше за него, че е едно малко оръдие, а по оръжените форуми го наричат гаубица.
 За далечна стрелба ти трябва нещо с дълга цев с "бутилков" патрон и много търпение, но това е отделна тема.

Куршум изстрелян от Тулски Токарев пробива армейска каска, прониква на 120 см. във вода, 35 см. в пясък и пробива 15 см. борова дъска и е в състояние да спре едра мечка.
« Последна редакция: 18 юни 2013, 10:09 от radew »

moon11

• Луд форумджия
  • Публикации: 181
« Отговор #10 -: 15 юли 2018, 10:02 »
Защо е нужно да се стреля по човек?
режещи инструменти
« Последна редакция: 29 юли 2018, 23:08 от moon11 »

optimeon

• restricted
  • Луд форумджия
  • *
  • Публикации: 204
« Последна редакция: 14 август 2018, 10:01 от optimeon »

Rozzza

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 10
« Отговор #12 -: 13 юни 2019, 11:29 »
Никой не е казал да се стреля по човек, а за забавление :D

dedal

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 19
« Отговор #13 -: 25 юни 2019, 13:54 »
Аз обичам арбалетите. Тихо и бързо  :o
Ама трябва да имаш и дюля в двора, да ги заровиш под нея  ::)

© 2003-2019, Georgi Kolev. Todos los derechos reservados. Las obras son propiedad de sus autores.