С кое оръжие си струва да постреля човек?

Автор Тема: С кое оръжие си струва да постреля човек?  (Прочетена 4535 пъти)

AmazonkA

• Закоравял потребител
  • Публикации: 28
Стеляла съм с Glock и Makarov. Бихте ли препоръчали нещо по-добро от тях? Благодаря! :)
Всеки човек, когото срещам ме превъзхожда в нещо и аз се уча от него, но за жалост не всеки, когото срещам е човек.

refab

• Форумен лъв
  • Публикации: 405
Re: С кое оръжие си струва да постреля човек?
« Отговор #1 -: 17 януари 2011, 15:03 »
С въздушен пистолет "Блоу" (турско производство) със система за избягване на отскачане....

TURSE6TIQ_4OVEK

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
« Отговор #2 -: 20 февруари 2013, 17:13 »
Малее ...с всяко едно си струва да сме честни. Опитай Smith&Wesson последно на стрелбището в Герена имаше пълната гама пистолети и револери.

Човек

• Луд форумджия
  • Публикации: 209
« Отговор #3 -: 21 февруари 2013, 10:17 »
С вербалното :)

mucca

• Новак
  • *
  • Публикации: 9
Малее ...с всяко едно си струва да сме честни. Опитай Smith&Wesson последно на стрелбището в Герена имаше пълната гама пистолети и револвери.

Наистина са страхотни.

Онзи ден докато вървях по улицата видях някакъв билборд с реклама на дамски елегантни рокли. Направи ми впечатление, че моделите на него бяха изрисувани като по филмите. Това ме подсети, че моята жена ми беше казала да видя как варират различните за спални комплекти цени и да потърся детски колички за подарък на племенника ми.
« Последна редакция: 06 януари 2017, 11:31 от mucca »

llZerOll

• Закоравял потребител
  • Публикации: 33
Да го простреляш?  :D
"Удари" му един балистичен нож и не се колебай повече.  :D

B

• Маниак
  • Публикации: 77
Taurus Judge ми доставя голям кеф. Бих още препоръчал стрелба по глинени панички със ловджиска пушка и стрелба със лък. Последното предлага три различни варианта лък и всеки вариант си има своите предимства. От пистолетите планирам да гръмна с "Haudah Pistol" Във всеки случай бих препоръчал по старите видове оръжия. Според мен в тях има повече душа и искуство. По новите са като времето в което живеем: Ефективни напаснати механизми за отнемане на живот.

severianin

• Закоравял потребител
  • Публикации: 33
Със 120 милиметрова гаубица или 100 мм зенитка!

kangarly

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
Пробвай Колт  :lol: Като в уестърните. Все пак, ако ти трябва нещо като за на Запад, то е по-добре да видиш добрите западни практики в бизнеса и най-вече във Франчайзинга. Добре е, че има интернет, та можем да видим с подробности сайтове с ресурси за франчайзинг като http://franchising.kikiamo.it/ или пък този, в който е обяснено как да стартираме собствен франчайз. Варианти им много, като единствено е необходимо да се направи много добро проучване за това кой начин за стартиране на франчайзинг е най-добър.
« Последна редакция: 11 ноември 2014, 09:49 от kangarly »

Момичето...

• Маниак
  • Публикации: 70
  • Joy and Sorrow
Стига да е от упор, с всяко оръжие ще постигнеш желания резултат. Сега е редно да направим нова тема "Къде си струва да заровиш прострелян човек?".

:lol: :lol: :lol:

Кака Стеси
Всичко за което живея...
Всяка причина та да си поемам дъх...
Всеки спомен за теб...
Моето мъничко щастие принадлежащо отвъд...

radew

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
« Отговор #10 -: 18 юни 2013, 10:05 »
Зависи по какво и на какво разтояние ще се стреля. Ако искаш спираща сила с голяма мощ вземи си револвер. Стрелял съм с Magnum .357 и .44. Разликата е осезаема. .44 от отката оръжието се изправя на 90 градуса, а ако не си с тапи или слушалки в затворено помещение може да ти отиде слуха.
 Ако искаш пробивна сила си вземи някой 9мм с цяла стоманена обшивка на куршума (т. нар. FMJ, Full metal jacket). Препоръчвам ТТ (Тулски Тукарев). Нестандартен боеприпас - 7,62 х 25мм. Може да е старо желязо, но с пробивната сила на боеприпаса малко оръжия от този клас могат да се похвалят. Керамична бронежилетка я прави на дроб. Много хора за впечатлени от мощта на пистолета. Баща ми казваше за него, че е едно малко оръдие, а по оръжените форуми го наричат гаубица.
 За далечна стрелба ти трябва нещо с дълга цев с "бутилков" патрон и много търпение, но това е отделна тема.

Куршум изстрелян от Тулски Токарев пробива армейска каска, прониква на 120 см. във вода, 35 см. в пясък и пробива 15 см. борова дъска и е в състояние да спре едра мечка.
« Последна редакция: 18 юни 2013, 10:09 от radew »

moon11

• Луд форумджия
  • Публикации: 181
« Отговор #11 -: 15 юли 2018, 10:02 »
Защо е нужно да се стреля по човек?
режещи инструменти
« Последна редакция: 29 юли 2018, 23:08 от moon11 »

optimeon

• restricted
  • Луд форумджия
  • *
  • Публикации: 204
« Последна редакция: 14 август 2018, 10:01 от optimeon »

Rozzza

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 10
« Отговор #13 -: 13 юни 2019, 11:29 »
Никой не е казал да се стреля по човек, а за забавление :D

dedal

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 19
« Отговор #14 -: 25 юни 2019, 13:54 »
Аз обичам арбалетите. Тихо и бързо  :o
Ама трябва да имаш и дюля в двора, да ги заровиш под нея  ::)

© 2003-2019, Georgi Kolev. Todos los derechos reservados. Las obras son propiedad de sus autores.