Относно редактирането на произведения.

Автор Тема: Относно редактирането на произведения.  (Прочетена 3029 пъти)

UmbraNoctis

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 18
Искам да редактирам и разширя вече публикувано произведение. Кое ще е по-коректното поведение от моя страна:
 да редактирам вече публикуваното или да направя нова публикация, като отбележа, че се касае за  нова версия на съответното произведение?

silvina84

• Глобален Модератор
  • Луд форумджия
  • Публикации: 213
Re: Относно редактирането на произведения.
« Отговор #1 -: 21 януари 2012, 21:20 »
Стоян, по-добре е да редактирате произведението си, отколкото да правите нова публикация.

UmbraNoctis

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 18
« Отговор #2 -: 21 януари 2012, 22:07 »
Благодаря за бързия отговор!

contessa

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 17
« Отговор #3 -: 02 септември 2012, 13:15 »
Уважаеми редактори,
в момент на слабост, снощи изтрих произведение, което току - що бяхте одобрили, защото реших, че не струва, за което сега ужасно съжалявам и горещо моля за извинение!
Но днес след някои корекции реших да редактирам и пак да го напиша, но нямаше как.
Заглавието липсва на моята страница, но пък фигурира в "Най - новите" и в профила ми пише, че имам 39 произведения, а те са 38.
Моля, помогнете ми, напълно се обърках!
Може ли да го публикувам на ново?
Или тогава вече съвсем ще ми се разсърдите!?!
... сред маслини и портокалов цвят ...

изречена

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 892
« Отговор #4 -: 02 септември 2012, 16:35 »
вече не фигурира в произведенията ти. ще се наложи (каква радост!) да го качиш отново.
И нека другите говорят зад гърба ми. Това не значи ли, че съм пред тях? По-страшно от изкуствения интелект е естествената простотия.

contessa

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 17
« Отговор #5 -: 03 септември 2012, 11:42 »
Радвам се!
Много благодаря, че не ми се скарахте!   :)
... сред маслини и портокалов цвят ...

soundsanin

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
« Отговор #6 -: 18 април 2014, 00:20 »
Уважаеми редактори,
в момент на слабост, снощи изтрих произведение, което току - що бяхте одобрили, защото реших, че не струва, за което сега ужасно съжалявам и горещо моля за извинение!
Но днес след някои корекции реших да редактирам и пак да го напиша, но нямаше как.
Заглавието липсва на моята страница, но пък фигурира в "Най - новите" и в профила ми пише, че имам 39 произведения, а те са 38.
Моля, помогнете ми, напълно се обърках!
Може ли да го публикувам на ново?
Или тогава вече съвсем ще ми се разсърдите!?!

Извинявай, но как се трие дадено произведение? Че искам да изтрия някои свои, но не знам как. Ще ми помогнеш ли? Много ще съм ит благодарен :)

© 2003-2019, Georgi Kolev. Todos los derechos reservados. Las obras son propiedad de sus autores.