Какво е средното време за публикуване?

Автор Тема: Какво е средното време за публикуване?  (Прочетена 4190 пъти)

charliemlad

• Новак
  • *
  • Публикации: 4
Здравейте, напоследък имам чувството, че няколкото ми разказа ще останат в "чакащи" завинаги. Преди около 8 дена публикувах един разказ, след това в този период още два, търпеливо чакам и не се оплаквам, тъй като не съм си платил все пак, но пък досега не ми се беше случвало да се чака толкова много.

Освен това бих платил, но начина, по който е структурирано плащането не ми харесва. Ако няма проблем бих споделил мнението си, което е лично.

- Бих искал да плащам за това, което ползвам. Година напред е твърде много, я ползвам сайта, я не. Така че "по еди колко си на месец", но си длъжен да платиш за дванадесет на веднъж, по този въпрос повече няма да коментирам.

- Във връзка с първото - практически няма УДОБЕН метод за плащане. Не бих отишъл да превеждам пари през банката като през 1980-та година до някакъв сайт. Онлайн плащането не работи, изписва "route error" каквото и да значи това.

Та, това е общо-взето. Самия сайт ми харесва много, опростен и удобен е. В тази връзка благодаря и на редакторите, които съм забелязал, че на едно-две места дори са ми редактирали грешки правописни, разбирам колко много труд полагат. И накрая подчертавам - просто питам и не съм искал да обидя някой.

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 905
Re: Какво е средното време за публикуване?
« Отговор #1 -: 24 февруари 2015, 22:35 »
Здравейте.
Плащанията стават бързо и удобно през Интернет, през системата на еPay или PayPal, дори не е необходима регистрация там, само си въвеждаш данните, изписани на картата. Като гледам се поддържат всички дебитни/кредитни карти в България - Maestro, MasterCard, Visa.

Интересно ми е как сте постигнали това съобщение  "route error", ще се радвам да ми съдействате да го постигна и аз.

charliemlad

• Новак
  • *
« Отговор #2 -: 01 март 2015, 18:58 »
И все пак проблема си стои. Имам един разказ от 18ти февруари, в момента сме 1ви март.
Ето ги датите на трите "чакащи", които подозирам, че ще си останат така.

2015-02-27 09:06:13    
2015-02-21 23:59:52    
2015-02-18 00:08:41

Направете да се плаща за колкото време искаш, а не година-две-три напред което е смешно или да пращаш смс-и за публикуване и готово.

toxin

• Публикуващ редактор
  • Маниак
  • Публикации: 55
« Отговор #3 -: 04 март 2015, 21:43 »
Аз подозирам, че пощальонът ви си е взел отпуск и не разнася писмата ми. За всяко едно от чакащите съм имала съображения, защо да бъде редактирано от теб и публикувано отново. Нямам представа какво точно удоволствие ти доставя да пишеш в този, меко казано, обиден за читателите ти стил, но имам чувството, че те е яд на целия свят. Бих те пратила да се "изливаш" в твой си блог, но за да не налагам еднолична цензура, ще направя така - пускам първия текст и ако се хареса на аудиторията на сайта, веднага публикувам и останалите.

charliemlad

• Новак
  • *
« Отговор #4 -: 22 март 2015, 19:41 »
Благодаря ти, мила Токсин. Ти си моя пощальон, който единствен одобрява и публикува драсканиците ми.

mimi19

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
« Отговор #5 -: 03 юни 2015, 17:35 »
Нова съм в сайта.Пратих две мои произведения и аз също се чудя какво е средното време за публикуване.Моля,който знае да ме информира.Мерси предварително!

evgeniya

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #6 -: 17 януари 2016, 18:53 »
Досега почти веднага , ако не най-много до 12 часа ми се е качвало каквото и да е мое произведение, но вече чакам 1 ден, а видях че доста хора чакат по 2 дни, един вече 5. Толерантна съм и търпелива, не искам да се оплаквам, но и аз се чудя колко време още трябва да чакаме? Благодаря предварително за отговора!  :?

Пуполино

• Маниак
  • Публикации: 74
  • Луда, но безобидна
« Отговор #7 -: 18 януари 2016, 12:48 »
Регистрирана съм от много време, но дълго ме нямаше. Наскоро реших да се завърна. Много неща са се променили и не за хубаво, поне според мен.
Произведенията ни висят по ден-два "чакащи одобрение"... Някъде във форума прочетох, че работата на редактора не била да редактира дадено произведение, а да прецени дали става или не. Е, хубаво, колко време отнема да се направи съответната преценка?
Това, което дразни най-много, е, че веднага след качване на дадена творба, се отчита първия преглед. И до там. Нищо не се случва до съответното настроение на редактора или докато не мине времето, заложено в генералната политика на сайта.
Не знам какво налага това отношение към произведенията. Но ако целите да скъсате нервите на авторите, за да се решат да преминат към "Автори +", по-скоро ще постигнете обратен ефект - да ги накарате да се пренасочат към други идентични сайтове...
Без лоши чувства, просто това е обективното ми мнение към момента.
Поздрави!
Когато грехът стане хоби,
човек живее истински добре.

Моят свят
МОЯТ БЛОГ

DragonLlabroe

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #8 -: 18 януари 2016, 19:50 »
Здравейте, нов съм в сайта, но ми направи голямо впечатление как произведенията не се одобряват периодично, а наведнъж. Така при много произведения повечето заминават на 2-3 страница и дори не достигат до хората. Разбирам, че сайтът трябва да се подпомага по някакъв начин и т.н., но е доста пренебрежително нормалните потребители да чакат по 2-3 дни, за да им се публикува нещо и после да не го види никой.

esenna

• Луд форумджия
  • Публикации: 214
  • откровена до болка
« Отговор #9 -: 24 април 2016, 15:34 »

Въпросът ми е към Админ, но нали днес е рожденик...Преди 2- 3 дена бе публикуван мой разказ, прочетох го и открих правописна грешка, изнервих се, не допускам такова нещо, може да има изразна, някоя запетая да съм пропуснала, но буква, никога?? Погледнах си разказа в папката - там си беше изписано правилно!! Аз използвам "copy-paste" когато пускам публикация. Значи грешката не е моя! Става въпрос за думата "кривУличещ" , която е изписана "кривОличещ"...може ли редакторът да ползва правописен речник или ако няма, да пита чичко Гугъл...няма по-лошо от неграмотни "писатели"!

Bezzhichen

• Закоравял потребител
  • Публикации: 38
« Отговор #10 -: 13 май 2016, 20:18 »
Прочетете речниците, а не Google.  Думата, правилно написана, е "криволичещ". Преди 50 години я учихме в първи клас. Ама тогава имаше истинско образование и строги критерии.

© 2003-2019, Georgi Kolev. Todos los derechos reservados. Las obras son propiedad de sus autores.