Относно редакциите

Автор Тема: Относно редакциите  (Прочетена 7641 пъти)

изречена

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 891
Относно редакциите
« -: 20 март 2007, 15:11 »
Здравейте!
Често мнозина от вас след публикуване на произведенията си, решават да нанесат корекции по тях. В повечето случаи те правят това като копират от файловете от собствените си компютри, а не във формата за редактиране на сайта, което заличава положения от редакторите труд, който в определени случаи никак не е малко. Съответно - налага се повторна редакция на произведението. Моля уважаемите потребители да имат това предвид при промяна на произведенията си. Така бихме улеснили взаимно работата си и произведенията ви ще бъдат проверявани и качвани на сайта значително по-бързо.
Благодаря ви за разбирането :)
И нека другите говорят зад гърба ми. Това не значи ли, че съм пред тях? По-страшно от изкуствения интелект е естествената простотия.

кумеца

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 21
Re: Относно редакциите
« Отговор #1 -: 20 март 2007, 18:15 »
Аз подкрепям казаното от Мая.
Ние се стремим да оправяме грешките, които се допускат, понякога работим по час и половина-два върху някой дълъг разказ и след това - редактиран от автора - го виждаме в същото състояние, както преди да се захванем с него.

изречена

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
« Отговор #2 -: 23 март 2007, 11:47 »
Искрено се надявам повече потребители да прочетат темата - ще бъде улеснение и за двете страни :)
И нека другите говорят зад гърба ми. Това не значи ли, че съм пред тях? По-страшно от изкуствения интелект е естествената простотия.

Меричка

• Луд форумджия
  • Публикации: 145
« Отговор #3 -: 23 март 2007, 11:51 »
Блащгодаря за напомнянето!
Жизнь нужно прожить так, что бы боги, восхитившись, дали еще одну /!/

Незабравима

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 253
« Отговор #4 -: 26 октомври 2007, 00:34 »
Много ще се радвам, ако повече потребители прочетат тази тема! :)
« Последна редакция: 26 октомври 2007, 09:48 от Незабравима »

изречена

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
« Отговор #5 -: 27 октомври 2007, 23:01 »
ОТНОВО ви обръщам внимание, да извършвате редакциите си в полето за редакция, а не ОТНОВО да ги качвате от компютъра си с всички грешки.

Незабравима

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 253
« Отговор #6 -: 28 октомври 2007, 21:24 »
Точно това гледах в момента!

Моля, правете преводите си на word!
Не е възможно, да се редактира превод, който е на един ред, заедно с Английския и Българския текст!

Поправяйте в полето за редакция!!!

kireto1982

• Закоравял потребител
  • Публикации: 30
« Отговор #7 -: 15 април 2008, 17:44 »
Аз доста често така правех, за което наистина се извинявам, но откакто  вече открих бутона (не знам преди, защо не го забелязвах) РЕДАКТИРАЙ си правя нещата както трябва.

Извинявам се още веднъж.
« Последна редакция: 15 април 2008, 17:49 от Иванова »

toxin

• Публикуващ редактор
  • Маниак
  • Публикации: 55
Редактирани или...
« Отговор #8 -: 02 август 2015, 19:48 »
Редактирани или прецакани - това е въпросът!
Оказа се, че съм по-дълготърпелива, отколкото подозирах, за да повдигна темата след толкова време.
Тя касае всички онези, които са решили да променят една думичка в произведението си и да го изпратят отново в чакащи. Дотук добре...
Стига да не правеха промяната в собствените си файлове с грешни творби и да не ни пращаха едни и същи текстове, с които ние, публикуващите редактори, веднъж вече сме се дивели на авторовите уменията, във вида "а, сега, оправи ми го пак"! Случвало се е да попадна на стихотворение, в което преди час съм коригирала десетина грешки и хайде, с начале.
Така че, скъпи ми автори, когато ще правите промяна, правете я на място, в одобрените вече текстове, моля!

toxin

• Публикуващ редактор
  • Маниак
Re: Редактирани или...
« Отговор #9 -: 05 август 2015, 20:38 »
Къде прочете, че не трябва да го връщаш за редакция, Вал? За съвсем друго нещо говоря тук - за творби, коригирани и публикувани, а впоследствие чакащи в "редактирани" с куп, веднъж вече оправени грешки. Апелът ми беше промяната да се прави на място, в качените вече текстове.

toxin

• Публикуващ редактор
  • Маниак
Re: Редактирани или...
« Отговор #10 -: 06 август 2015, 12:12 »
Мерси, Севделине!

: ??:??