Форум за въпроси свързани със създаването на музика

Автор Тема: Форум за въпроси свързани със създаването на музика  (Прочетена 1836 пъти)

me6

• Маниак
  • Публикации: 71
Мисля , че е хубаво да се създаде форум в раздел музика в , който да се дискутират проблеми относно работа с музикални програми , техники при запис , смесване и миксиране. И всеки , който има даден проблем да може да го постави и колегите да споделят мнението си по него. Така и напълно начинаещи потребители могат да получат съвет , за да се избегнат някои музикални недоразумения. А и сайта ще бъде един своебразен безплатен самоучител , докато се получат необходимите познания и последствие  всеки да търси своята индивидуалност в този необятен свят на музиката.
« Последна редакция: 17 февруари 2016, 09:14 от me6 »

me6

• Маниак
Поставям се в ролята на начинаещ и за мен ще е по-добре да питам , кое как да направя вместо да се излагам , като кифладжия с публикуването на нещо под всякаква критика. Не, че , като по-напреднал съм застрахован от нещо подобно.  :D Но може и да си прав на мен ако ми трябва съвет , така и така си опирам до теб. Може би , като реклама да стой този сайт , http://forum.muzikant.org/ ,ползван от всички музиканти , където има всичко по въпроси свързани с музика.  Все пак сайта трябва да има и образователен елемент.

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 896
Е тя новата версия е разтегливо понятие, тя се постоянно прави, всеки изминал ден. Няма как при ограниченото време и пари да станат нещата за няколко месеца. Просто страшно много неща са... И те са навързани.
Не можеш просто да сложиш плеър някъде и да си свири докато прелистваш по сайта, просто не така работят браузърите.
Ако ставаше с "5 лв" и "спиране на файърлола" :))) щях да съм го направил 1000 пъти досега :)

Не съм се отказал от проекта за радиото, даже имам вече някои разработки наченати, но е много вероятно да се наложи да се наеме програмист, защото не остава време.

Хубавото е че музиката за радиото си се събира през това време...

me6

• Маниак
Ако стане това с плеъра ще е добро попадение. Не е казано,че само музика да се пуска. Може и разкази стихове да се четат.

optimeon

• restricted
  • Луд форумджия
  • *
  • Публикации: 204
« Последна редакция: 14 декември 2018, 20:58 от optimeon »

© 2003-2019, Georgi Kolev. Todos los derechos reservados. Las obras son propiedad de sus autores.