Секс, наркотици и рок&рол

Автор Тема: Секс, наркотици и рок&рол  (Прочетена 4791 пъти)

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 979
« -: 22 май 2004, 00:53 »
Какво да кажа...тези, които ходят по театрите сигурно са го гледали поне 5 пъти, а пък за тези които още не са ще кажа, че това е една постановка, по скоро така нареченото "one-man show", след което когато си тръгнете ще бъдете с променено до известна степен мислене. Много идеи за живота има вътре и настина са доста убедително изложени, макар и доста от тях да не са правилни по мое мнение, но поне е адски смешно и пародиино, но всичко това издава почерка на Ерик Богосян.
Моята молба е ако някой може да ми намери сценария отнякъде да ми пише

Didi

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 15
« Отговор #1 -: 07 юни 2004, 09:48 »
Жалко обаче, че ходенето пропадна. Иначе самото представление "Коса" си заслужава да се види. Който е гледал филма със сигурност няма да съжали, че го е гледал и в театъра.
А за "Секс, наркотици и рок&рол", защото все пак темата си е за тази постановка. Наистина ако някой има желание да го посети няма да съжалява. Представлението се играе от доста години и то на две театрални сцени, а залите винаги са пълни. Това наистина говори много за представлението.

MetaloN

• Маниак
  • Публикации: 63
« Отговор #2 -: 14 юни 2004, 02:43 »
Цитат на: Didi
Жалко обаче, че ходенето пропадна. Иначе самото представление "Коса" си заслужава да се види. Който е гледал филма със сигурност няма да съжали, че го е гледал и в театъра.
А за "Секс, наркотици и рок&рол", защото все пак темата си е за тази постановка. Наистина ако някой има желание да го посети няма да съжалява. Представлението се играе от доста години и то на две театрални сцени, а залите винаги са пълни. Това наистина говори много за представлението.

Това говори много и за публиката :P
Никак не е лесно да сънуваш. Особенно когато сънят е толкова истински.

Животът е песен ... тъжна песен!

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 865
« Отговор #3 -: 14 юни 2004, 13:17 »
Цитат на: MetaloN
Това говори много и за публиката :P

Aма да знаеш колко не си прав, направо ще се учудиш.

Didi

• Редовен посетител
  • **
« Отговор #4 -: 14 юни 2004, 15:06 »
Нещо не те разбрах съвсем за публиката, Metalon.
И ако си намеквал, че представлнието е пропаднало поради липса на публика се лъжеш. Тъкмо наопаки е, нямаше билети.

Simba

• Форумен лъв
« Отговор #5 -: 14 юни 2004, 15:35 »
Цитат на: Didi
Нещо не те разбрах съвсем за публиката, Metalon.
И ако си намеквал, че представлнието е пропаднало поради липса на публика се лъжеш. Тъкмо наопаки е, нямаше билети.

Аз го разбрах като: "Големият интерес към подобно произведение е показател за нравствения упадък на българското общество."

MetaloN

• Маниак
  • Публикации: 63
« Отговор #6 -: 15 юни 2004, 03:37 »
въйййй колко се смях. боже хора и аз вече незнам какво съм мислил докато го пиша.  :roll: Иначе на мене сега ми звучи като "Публиката говори сама за себе си" :P:P:P
Никак не е лесно да сънуваш. Особенно когато сънят е толкова истински.

Животът е песен ... тъжна песен!

Simba

• Форумен лъв
« Отговор #7 -: 15 юни 2004, 12:10 »
Цитат на: MetaloN
въйййй колко се смях. боже хора и аз вече незнам какво съм мислил докато го пиша.  :roll: Иначе на мене сега ми звучи като "Публиката говори сама за себе си" :P:P:P

Въх уби ма. Е изясни се де, ние тук врачуваме, контактуваме със древногръцките бигове, с дявола, с умрелите за да разберем какво си искал да кажеш (аз дори изрових на баба кабалистичните книги) а ти ни се смееш :( Не е хубаво така.

Didi

• Редовен посетител
  • **
« Отговор #8 -: 15 юни 2004, 21:16 »
Е дано все пак се изясни за какво е мислил като е писал.
А всичко това е за публиката на "Коса" ли.
Все пак този сектор е за театри, но началото на тази тема е за друго представление. В смисъл ако ще си говорим още за "Коса" да се направи нова тема  :wink:

cheetah

• Гост
« Отговор #9 -: 12 август 2005, 22:58 »
обаче Ивайло Христов ми хареса повече.......  :!:

Кремена

• Гост
« Отговор #10 -: 13 декември 2005, 04:38 »
Скоро ми беше попаднала брошурка с тази пиеса и мисля да отида пък и чувам интересни мнения за самата нея :)

elmo_toper

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #11 -: 11 януари 2006, 12:28 »
Не съм я гледала :shock:
Нз дори дали постановката се е играла тук в Добрич...
Предполагам е било интересно(понеже и темета е доста добра  :wink: )

: ??:??