За конкурсите и оценяването на творбите!

Автор Тема: За конкурсите и оценяването на творбите!  (Прочетена 2864 пъти)

Bistra_Stoimenova

• Закоравял потребител
  • Публикации: 28
Re: За конкурсите и оценяването на творбите!
« Отговор #15 -: 26 март 2021, 13:34 »
Цитат
Парадоксално е, но авторите, които будят по-голям интерес, са по-ощетени. Което от друга страна трябва да ви радва, че вие сте между тях, Бистра.

Мен това не ме радва, а ме дразни. Защото означава, че печелят реално хора, които не са добри (нищо лично към въпросните произведения). Също така означава, че онези, които са добри и произведенията им са харесани от публиката им е казано "ами не си струва да се занимаваш" и са унижени. Защото това е подигравка, съжалявам.

Недоумявам как две произведения с един и същ брой гласове (и разлика от пет преглеждания!) - 5 са едновременно над мен и под мен в същия конкурс. Значи за едното може така, за другото - иначе? нещо не ми се връзва на мен, но аз лично тук виждам пълна липса на обективност и все едно някой си реди по приятелски признак нещата. Няма как иначе да разбера дебилната система (и да, бясна съм, разочарована съм и така нататък и НЕ, нямам ни най-малко намерение да се извиня за твърдението си на никого)

iren5

• Луд форумджия
  • Публикации: 191
« Отговор #16 -: 26 март 2021, 14:13 »
Многократно е обсъждано. Може да не е най-справедливото, но няма приятелско подреждане от системата.А всеки решава дали да подкрепи идеята или да се обижда.

Bistra_Stoimenova

• Закоравял потребител
« Отговор #17 -: 26 март 2021, 14:47 »
Очевидно обсъждането не е довело до нищо. Защото на някого му изнася. Не е ок да се прави класация така. Въз основа на какво точно? Излиза, че колкото по-МАЛКО хора са видели и прочели твоето нещо, толкова по-добре и по-високо оценен си. Що за идиотизъм е това? Ако едно произведение е добро, ще бъде оценено и четено, нали така? Тогава какво се случва? Въпросът е риторичен.

Отново казвам, трябва да се награждават нещата, които са харесани и четени повече, а не обратното.

iren5

• Луд форумджия
« Отговор #18 -: 26 март 2021, 15:11 »
Не е точно така. Но нямам сега сили да го обсъждам. Така са по-равни шансовете на "популярните" и не популярните. Но трябва и добра воля.

Bistra_Stoimenova

• Закоравял потребител
« Отговор #19 -: 26 март 2021, 15:13 »
Я виж пак класирането и кажи кой с кого е равен? Някои май са по-равни от други. Ето това става.

iren5

• Луд форумджия
« Отговор #20 -: 26 март 2021, 15:19 »
Наистина нямам сили да го обсъждам. В болница съм 10 ден, с Коеид. Но ако искаш, когато оздравея, ще говорим обстойно!

Bistra_Stoimenova

• Закоравял потребител
« Отговор #21 -: 26 март 2021, 16:07 »
Скорошно оздравяване и да, определено искам да поговорим, че ми стана любопитно.

iren5

• Луд форумджия
« Отговор #22 -: 29 март 2021, 13:54 »
Бистра писах ти

Bistra_Stoimenova

• Закоравял потребител
« Отговор #23 -: 29 март 2021, 14:50 »
Мерси, Ирен, видях и ти отговорих. Виж си мейла :)

: ??:??