Предложение за ново предизвикателство в проза

Автор Тема: Предложение за ново предизвикателство в проза  (Прочетена 2211 пъти)

brinne

• Закоравял потребител
  • Публикации: 28
Нина, Порчев каза в коментарите под моята част, че е добре да остане Майкъл, защото в България няма завещание под условие, както аз съм го написала. :)

sauronboab

• Луд форумджия
  • Публикации: 137
Ако се спазват приложените правила, този, който пише финала, трябва да бъде избран на 2-ри август. Но, тъй като последната част е вече написана, мисля че изборът може да е по-рано. Бих предложил отново, всеки от участниците, който има желание да напише финална част според своето виждане.

esenna

• Форумен лъв
  • Публикации: 250
  • откровена до болка

... и ако това се приеме и всеки напише своя финална част какво следва? Питам не се ли губи идеята за "общ" разказ? Но по принцип аз съм съгласна...

perperikon

• Форумен лъв
  • Публикации: 610
Не се губи идеята за общия разказ. Ами да опитаме всеки да изреже свое си финално парче от пъзела и да го досглоби, ако има желание. Боя се единствено, че може да има сходни финали. Но какво пък, не сме сто човека. Да спазим предварително договорения краен срок, пък кой когато реши за добре да публикува в рамките на този срок. А?
Един IP адрес - един глас за произведение!

perperikon

• Форумен лъв
7-и август е крайният срок.
Ако всеки пише финал, защо да не сложи и заглавие на този финал? Съгласни ли сте? Примерно "Общ разказ - Отнесен от вихъра". Добре е да има и във финалните заглавия това "Общ разказ".

silvina84

• Глобален Модератор
  • Луд форумджия
  • Публикации: 222
Примерно "Общ разказ - Отнесен от вихъра".

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

sauronboab

• Луд форумджия
Това би било и предложение за заглавие.Така, само че, няма да има официален финал. Ако финалите бъдат публикувани по различно време, дали няма ооасност да се получат продължения на финалните части? Мисля че е редно публикуването на частите да бъде в последния ден/ последните три дни. Най-добре, ако не е неудобство за модератора, публикуването на текстовете да бъде задържано до 7-ми, като произведенията , със своите заглавия да бъдат в чакащи дотогава.

Довереница

• Луд форумджия
  • Публикации: 200
По принцип не ми допада когато правилата се променят в движение. Създава ми чувство за несигурност. Представях си, че след като приключи предизвикателството ще си кажем мненията и за резултата и за регламента и вече въз основа на създадения опит ще се създаде нов правилник.
Иначе идеята на Борислав не е лоша, но ми се размива представата за общ разказ. Аз лично тайно се надявах, че ще се премести по напред с няколко дни първоначално предвидения жребий, защото ми предстои седмица с пътуване и несигурен интернет, но здраве да е. Каквото и да решите аз съм с вас и ще стискам палци. И ако се променят правилата добре е да се отразят в началната страница на предизвикателството, че не всички влизат във форума.Лека вечер и успех на всички!

sauronboab

• Луд форумджия
Жребият също е подходящ за предизвикателството. Но ми се иска всеки да може да продължи разказа както го вижда. Един финалист по жребий, означава една част - завършена. Обратите са много и всеки ще обърне към своето (знам по себе си). Ако има жребий, то все-пак трябва да е възможно всеки изключен от него да изкаже своето отношение към развитието на разказа. Със сигурност, от последният, който предпоставя финала, до първият, който няма и представа от развитието, всеки има свое виждане.

perperikon

• Форумен лъв
Ако се придържаме към предварително одобрения регламент, моето предположение е 490 думи.

Довереница

• Луд форумджия
  • Публикации: 200
168

sauronboab

• Луд форумджия
397

brinne

• Закоравял потребител
  • Публикации: 28
222  :D