Смех, по Македонски.

Автор Тема: Смех, по Македонски.  (Прочетена 3706 пъти)

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 865
Смех, по Македонски.
« -: 28 ноември 2004, 21:51 »
http://www.mymacedonia.net/history/history.htm

Ето ви историята на Р. Македония. Какво мислите за нея?

Double-D

• Форумен лъв
  • Публикации: 392
Смех, по Македонски.
« Отговор #1 -: 28 ноември 2004, 22:14 »
Ами кво да мислим. Хора, които цялата им история е история на България и българските земи, сега сменят името с Македония и претендират. Наистина смех! Смех, но горчив! Абе братя, макета, скоро може би в учебниците си по история ще пишете за Великото Мекедонско Царство?
We live thinking we will never die.
We die thinking we had never lived.
Cut it out.

Simba

• Форумен лъв
Смех, по Македонски.
« Отговор #2 -: 28 ноември 2004, 22:34 »
Явно не си прочел - пе пишат за Македонската империя на, забележи, цар Самуил!!!

Double-D

• Форумен лъв
Смех, по Македонски.
« Отговор #3 -: 28 ноември 2004, 22:47 »
Прочетох го тва, но моето беше риторичен въпрос. Защото все пак в нашите учебници пише за Великото Българско Царство, а не за империи. Те взимат от различните народи тук и правят микс. Ей, тва му викам да си измислена нация :!:
Cut it out.

Simba

• Форумен лъв
Смех, по Македонски.
« Отговор #4 -: 28 ноември 2004, 23:01 »
Де, де, де. Нация! Кога станаха народ, а ти вече и нация ги изкара...

Double-D

• Форумен лъв
Смех, по Македонски.
« Отговор #5 -: 28 ноември 2004, 23:04 »
Тоз въпрос го задай на макетата
Cut it out.

Insect-

• Луд форумджия
  • Публикации: 198
Смех, по Македонски.
« Отговор #6 -: 29 ноември 2004, 11:09 »
:shock:  - докато ме е нямало все шокиращи теми сте пускали.... а за макетата съм се отакзал отдавна да споря(имах познати макета) те са просто промити мозъци...нямат съмосъзнание...това е по - скоро плачевно!
Погледнете омразата,която отглеждаме.Погледнете страха, който подхранваме.Вижте живота който живеем...Точно както винаго до сега.И утре ще се върна, почернял и гневен.Вятърът крилете ми отново ще излъска.И дълго, много дълго ще разтребвам от трупове земята...И от кръстове...Сигурно самотата е изкуление на отчаяните мигове,в който те пожелавам завинаги.Сигурно добротата е илюзия, когато тръгвам да се уча на вяра - без хоризонти и кръстопътища.Сигурно всички сме полудели...

sneaky

• Форумен лъв
  • Публикации: 685
  • I'm with the pilots
Смех, по Македонски.
« Отговор #7 -: 18 декември 2004, 14:20 »
Сайта съм го гледал преди време... доколкото си спомням съдържаше откровена пропаганда и множество изопачени факти. Властоимащите, а и обществеността в Македония не биха се обвързали с такива екстремистки възгледи. Стига им албанският въпрос. Представете си все едно някой да попадне на white supremacy сайт и да каже после, американците са луди. Свободата на словото позволява на хората да говорят всичко, което искат. Аз съм против казаното в сайта, да. Обаче не виня за това целия македонски народ. Да, народ - защото се самоопределят като такива и никой не може да им отнеме това право. Дали имат основания, или не - това е съвсем друг въпрос с много гледни точки. Като споменахте империи, имено проява на империализъм ще е да искаме да присъединяваме територия от други държави в момента. Сега има наплив на чужденци за български паспорти, заради ЕС. Дори и това да е за икономическа изгода, какво от това? Патриотизмът, привързаността към идеята ще дойдат с времето.  Мисля, че можем да решим най-удачно този въпрос с етническите българи като се улесни максимално бюрократичната пътека за получаване на наше гражданство. Чувам, че сега мерките са доста стриктни - нещо, което не насърчава македонци, бесарабски българи, сръбски българи да се борят за наше гражданство. Не забравяйте, че след като целият регион се интегрира в ЕС и границите отпаднат, етническите въпроси hopefully ще се обезсмислят.
I'll do graffiti if you sing to me in French

sneaky

• Форумен лъв
  • Публикации: 685
  • I'm with the pilots
Смех, по Македонски.
« Отговор #8 -: 13 май 2005, 10:16 »
Ето и сайт на хората на Божидар Димитров. И без оплаквания, че е политически "неправилен". Итс ъ уор аут деър.
Лош дизайн и слаб Инглиш, обаче поне правят нещо.

« Последна редакция: 02 май 2008, 15:06 от Иванова »
I'll do graffiti if you sing to me in French

MagnaHarta

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 11
Re: Смех, по Македонски.
« Отговор #9 -: 02 май 2008, 15:03 »
Македонска оброзователна програма
Овчар
Епа, я като станем каде пет сата,и ударим две-три ракий,па изведем стадото зад къшлата и седнем под едно дебело дърве,па ударим още две-три ракий.
Тук режисьора се намесва:Стоп,смени раки с книги па да е по образвано!Акция!
Овчаря започва отново:
Епа, я като станем каде пет сата и прочетем две три книги,па изкарам стадото зад къшлата и седнем по едно дебело дърве,па си извада една книжка и си четем.Читуткам си аз,читуткам си докато запладни,па си легна.Като стана отивам у съседа Ставри,там с него седаме и изчитаме две три стихосбирки,па като се свечери отиваме в библиотеката.Там също почитуваме още неколко книжки докле ни изгони библиотекарката Мара.После целото село отива у Ставри и он понеже има печатница и продължаваме да четем.
В този момент идвата двама други овчари и нашия герой се провиква:
Е-е ставри донеси дамаджаната да почерпим ората с по едно книжле!
"A la guere come a la guere!"
Napoleon Bonapart 1809 Austerlitz

NiKo_

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 21
Re: Смех, по Македонски.
« Отговор #10 -: 16 юни 2008, 19:01 »

Ето ви историята на Р. Македония. Какво мислите за нея?

БИВША Югославска Република Македония.(БЮРМ)
FORMER Yugoslav Republic Of Macedonia.(FYROM)

Ти т'ва мислим.
Това е името на страната по конституция.
Докато Гърците не се огънат, а те няма да го направят.
До тогава за мен това не е само Македония, а БЮРМ.
Евала им на хората, че не позволяват някаква си паплач да им краде от историята. Има да се учим от тях...
If you can`t get hot,get cool :)

: ??:??