и аз на всяко гърне мюрдия

Автор Тема: и аз на всяко гърне мюрдия  (Прочетена 2201 пъти)

Корал

• Гост
« -: 30 ноември 2004, 23:52 »
:oops: аз съм добро дете... бях :)
От сравнително скоро влизам във форуми... харесва ми ... почти винаги :)
малко статистика: Родена съм във Врана и да, както някой може да се възмути дори не обичам да ходя на плаж... на 20 години съм каква перфектна възраст за... всичко :)
Уча си висшето образование - колко ме образоват е отделен въпрос.. но като завърша ще стана съдебна акула! или ... пък рибка :)  
Някои хора мислят че съм надута, и ако има вярвах сигурно щях да стана такава... а може и да са прави.. :) Незнам ... въпрос на лично мнение...
Харесвам всякаква музика освен метъл особено не слушам метал.. даже никак  :shock: няма и да прослушам скоро - депресарски ми се отразява
Не обичам да се връщам назад, когато мога да вървя напред... никак не ме бива в паркирането, но тренирам! Засега на сухо с една програмка за паркиране... и там съм зле...
Обичам от всичко най-много приятелите си. Не мога да готвя, но и на това ще се науча... "Скъпа, какво си ми направила за вечеря? - Резервация! " Аммм ... харесва ми пилешката супа със сметана и царевица на О!6ипка... даже ходя там редовно заради тази супа..
Стига толкова за мен...  Кога ще ходим да пиете, а аз да ям в О!6ипка?

sneaky

• Форумен лъв
  • Публикации: 690
  • I'm with the pilots
« Отговор #1 -: 01 декември 2004, 00:51 »
Ооо, Корал.
 :D

Добре дошла.
I'll do graffiti if you sing to me in French

Insect-

• Луд форумджия
  • Публикации: 198
« Отговор #2 -: 01 декември 2004, 01:53 »
добре дошла и от менх...стигна да се аднеш и няма да имаш цена 8)
Погледнете омразата,която отглеждаме.Погледнете страха, който подхранваме.Вижте живота който живеем...Точно както винаго до сега.И утре ще се върна, почернял и гневен.Вятърът крилете ми отново ще излъска.И дълго, много дълго ще разтребвам от трупове земята...И от кръстове...Сигурно самотата е изкуление на отчаяните мигове,в който те пожелавам завинаги.Сигурно добротата е илюзия, когато тръгвам да се уча на вяра - без хоризонти и кръстопътища.Сигурно всички сме полудели...

Koral

• Гост
« Отговор #3 -: 01 декември 2004, 11:03 »
1. Никнейм/Прякор: Koral
2. Истинско име: Валентина
3. Възраст в години: 20
4. Пол: жена
5. Местонахождение в момента (град/село, област, държава): София
6. Пощенски и телефонен код на населеното място: 1504
7. Височина в метри или в сантименти: 173
8. Тегло в килограми: 58
9. Коса (цвят, дължина) и прическа: кестенява, среднодълга, прическа - вързана
10. Очи: кафеви
11. Социално положение/Гражданско състояние (самотник, самотен и оглеждащ се/ерген на лов, двойка без сключен брак, женен, разведен, вдовец, еднополова двойка): аммм моля? :)
12. Ниво на завършено образование (детска градина, начално, основно, средно, полувисше, висше, повече от едно висше): средно, но с отличен! :)
13. Научна титла (специалист, бакалавър, магистър, доктор, професор, академик): такива още не съм си купила... къде продават хубави някой да знае?
14. Професия/Активност (занаятчия, търговец, работник, строител, спортист, ръководител на фирма/предприятие, спортист, научен работник, артист, преподавател/учител, безработен, студент, ученик): студентка

16. Религиозна принадлежност (православен, католик, протестант, мюсюлманин, атеист, юдеист, будист, индуист, агностик, метафизик, шинтоист, зен, таоист, квакер, мормон, бахай, конфуцианец, даоист, сатанист, друго): християнка, но не ходя на църква
17. Етнически произход/Етничност (европеец, африканец, азиатец, индианец, южноамериканец, северноамериканец, метис, мулат, квартерон, друго): опааа!! Циганка!
18. Политическа ориентация (крайно ляво, център - ляво, център, център - дясно, крайно дясно, анархист, друго някакво… Все пак, българските партии наброяват към 260 - 300): аз съм от 301-та партия
19. Астрологически знак (европейски, китайски): Водолей, Плъх .. май
20. Езици, които владеете: Български, Английски, Немски, Словашки, Френски, Цигански...
21. Практикувате ли редовно някакъв спорт (какъв): Да - ски
22. Пушене (да, не): не
23. Алкохол (да, рядко - по малко, не): много рядко - мартини!(много сухо)
24. Наркотици (да, не): хехе ти как мисли6?
25. Татуировки (къде, какво): няма начин, бейби!
26. Украшения по тялото (обици, гривни, пръстени и др.): много, но ги сменям
27. Деца (да, не, колко, какъв пол, на каква възрат): не, засега
28. Искаш ли да имаш деца, в бъдеще (да, не, не съм решил): ДА! :)
29. Домашни животни (колко, какви): две котки - улична превъзходна ккотка и персийски котак
30. Любими музикални стилове: всичко без метал
31. Вашите интереси и хобита (бъдете изчерпателни; внимавайте да не изпуснете да споменете нещо важно!): а не не  :)) те са твърде много, твърде разностранни, твърде странни, и съвсем не искам да ги изброявам (Обожавам да уча езици)
32. Последни новини за вас: чакам да станат със сигурност още
33. Последни верни (или неверни) слухове за вас: че много си сменям пратниорите - не е вярно!
34. Любими цитати: Ние сме във времето и времето е в нас
37. Въпросът, който най - често околните ви задават: Как си?
38. В кои чат канали на мИРЧ влизате: отдавна не съм влизала, преди влизах в амбер
39. Последната книга, която прочетохте: ох Кратка немска граматика - изядох я за три часа
40. Откъде научихте за нашия сайт: от Симба преди доста време

Insect-

• Луд форумджия
  • Публикации: 198
« Отговор #4 -: 01 декември 2004, 11:54 »
А ЗДРАСТИ ДА ТИ Е--->вчера с теб си пихме бирата :wink:
Погледнете омразата,която отглеждаме.Погледнете страха, който подхранваме.Вижте живота който живеем...Точно както винаго до сега.И утре ще се върна, почернял и гневен.Вятърът крилете ми отново ще излъска.И дълго, много дълго ще разтребвам от трупове земята...И от кръстове...Сигурно самотата е изкуление на отчаяните мигове,в който те пожелавам завинаги.Сигурно добротата е илюзия, когато тръгвам да се уча на вяра - без хоризонти и кръстопътища.Сигурно всички сме полудели...

James Hetfield

• Форумен лъв
  • Публикации: 322
« Отговор #5 -: 01 декември 2004, 14:13 »
Здрасти и от мене. Добре дошла сред откачалките :P

There is no escape

and that is for sure

This is the end we won't take any more

Say goodbye

to the world you live in

You have always been taking

but now you're giving

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 866
« Отговор #6 -: 01 декември 2004, 22:07 »
James, недей така - ще си помисли, че наистина сме откачени, което не е вярно. Все пак за разлика от някои други нас ни пускат от лудницата в домашен отпуск  :lol:  :lol: .

Snowwhite

• Форумен лъв
  • Публикации: 298
« Отговор #7 -: 02 декември 2004, 03:27 »
Цитат на: Simba
James, недей така - ще си помисли, че наистина сме откачени, което не е вярно. Все пак за разлика от някои други нас ни пускат от лудницата в домашен отпуск  :lol:  :lol: .

Мен ли визираш с последното?!? :tongue3:
Аз СЪМ откачена,но не значи,че не се радвам на всеки новодошъл!!!
Добре дошла!!!Много да ти хареса тук(ще,ще)!!!
Няма по лесно от това да живееш в приказка-просто отваряш широко очи и сънуваш на воля!!![/size][/color]

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 866
« Отговор #8 -: 02 декември 2004, 03:36 »
Цитат на: Snowwhite
Цитат на: Simba

Мен ли визираш с последното?!? :tongue3:
Аз СЪМ откачена,но не значи,че не се радвам на всеки новодошъл!!!
Добре дошла!!!Много да ти хареса тук(ще,ще)!!!

Тц, макар че се чудя, защо все още те пускат в домашен отпуск... е те докторите си знаят. (Да не ти дават някакви по-силни хапчета, че от моите направо ми се вие свят ;))

Anonymous

• Гост
« Отговор #9 -: 03 декември 2004, 16:21 »
мерси на всички :) сигурна съм че тук ще ми хареса... всъшност вече ми харесва

© 2003-2020, Georgi Kolev. Todos los derechos reservados. Las obras son propiedad de sus autores.