Ще изяде ли мишката книжката?

Автор Тема: Ще изяде ли мишката книжката?  (Прочетена 3263 пъти)

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 907
Предлагам го просто като тема за размисъл, подхвърлена от една приятелка.
Може някой, на който ще му се стори интересно, да напише есе по темата и да го публикува на сайта.

Insect-

• Луд форумджия
  • Публикации: 198
« Отговор #1 -: 20 март 2005, 20:54 »
:wink:  ...t това е давано 2002 на кандидатстудетски изпит във велико търново ;) ...и още към 5 пъти може би в други университети !
Погледнете омразата,която отглеждаме.Погледнете страха, който подхранваме.Вижте живота който живеем...Точно както винаго до сега.И утре ще се върна, почернял и гневен.Вятърът крилете ми отново ще излъска.И дълго, много дълго ще разтребвам от трупове земята...И от кръстове...Сигурно самотата е изкуление на отчаяните мигове,в който те пожелавам завинаги.Сигурно добротата е илюзия, когато тръгвам да се уча на вяра - без хоризонти и кръстопътища.Сигурно всички сме полудели...

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 907
« Отговор #2 -: 21 март 2005, 12:14 »
Възможно е.
Но това не пречи предполагам. :)

sandra95

• Закоравял потребител
  • Публикации: 30
Re: Ще изяде ли мишката книжката?
« Отговор #3 -: 02 февруари 2009, 21:38 »
По въпроса четох едно интервю, но не помня с кого беш6е. То беше предизвикано от едно изказване на Бил Гейтс, в което той недвусмислено, че:Мишката ще изяде книжката. Обаче ако питате мен обаче Гутемберговата епоха няма да свърши скоро, защото книгите ичат своята магия.

ТАМИ

• Закоравял потребител
  • Публикации: 26
« Отговор #4 -: 04 февруари 2009, 14:48 »
 За другите не знам, но при мен няма да изяде мишката книжката . Защото не притежава магията на онова очакване в разгръщането на всяка страница, в аромата на новата книга, във физическото докосване до книгата ,която можеш да сложиш до главата си , под възглавницата.
Само ,че е трудно как без бутон за търсене може да се прочете книга, как художественото оформелние е част от самата  книга и т.н. и как ще четеш нещо , което не е написано на фонетична азбука :(.

Марчето

• Маниак
  • Публикации: 67
« Отговор #5 -: 04 февруари 2009, 19:33 »
Не мисля, стига да има достатъчно хора, които да оценяват истинската книга.За съжаление може би в бъдещето масовия потребител ще предпочита по-практичното.Или пък изобщо няма да чете... Да се надяваме това да не се случи.
Не гладувайте!!!:)

Яким

• Луд форумджия
  • Публикации: 108
« Отговор #6 -: 06 февруари 2009, 12:32 »
Няма да я изяде.
Аз ощеси съчинявам творбите с химикал в ръка на хартия - щом не е отминала епохата преди Печатната машина  - значи и следващата няма да отмине - скоро.
« Последна редакция: 06 февруари 2009, 12:43 от Яким »

perperikon

• Форумен лъв
  • Публикации: 587
« Отговор #7 -: 14 юли 2009, 17:57 »
Не, изядоха я държащите в ръце мишки!
Един IP адрес - един глас за произведение!

Napolitano

• Закоравял потребител
  • Публикации: 32
« Отговор #8 -: 15 юли 2009, 11:31 »
Клик! Разглеждаш резюмето на книжката. Клик! Продават книги онлайн. Клик! а, ето книгата в електронен вариант. Клик! Както си лежив леглото и проектираш текста на стената с шрифт 72. Скрол! Минаваш на другата страница. Клик! Шат даун! Мишката изяде книжката. Това е - лесно, бързо и... безплатно! :wink:
Aз съм......готин!!!  :)  ха-ха!

© 2003-2020, Georgi Kolev. Todos los derechos reservados. Las obras son propiedad de sus autores.