Албена Денкова и Максим Ставийски!

Автор Тема: Албена Денкова и Максим Ставийски!  (Прочетена 6020 пъти)

toni_strahov

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 11
Албена Денкова и Максим Ставийски!
« -: 22 февруари 2007, 19:13 »
Обожавам да гледам фигурно пързаляне и от доста време следя най-вече изявите на българската двойка!Те са невероятни!Прекрасни хора и великолепни спортисти!А какво е вашето мнение за тях?

Марчето

• Маниак
  • Публикации: 67
Re: Албена Денкова и Максим Ставийски!
« Отговор #1 -: 22 февруари 2007, 20:31 »
И аз ги харесвам,много са ми симпатични и като визия и като фигуристи:)
Не гладувайте!!!:)

sweety_star

• Луд форумджия
  • Публикации: 144
« Отговор #2 -: 22 февруари 2007, 21:02 »
Страшно готини хора и невероятни фигуристи- това са Албена и Максим, адски са добри и аз напълно им симпатизирам!  :hello1:

foryou

• Новак
  • *
  • Публикации: 7
« Отговор #3 -: 09 април 2007, 20:38 »
Без сьмнение Албена и Максим са невероятно добри,дано да продалжават да ни радват защото те са единствената ни гордост за сега,дано само неим спретнат някой допинг скандалче както някои други спортове
БРАВО АЛБЕНА БРАВО МАКСИМ ВИЕ СТЕ #1

llana

• Новак
  • *
  • Публикации: 9
« Отговор #4 -: 07 май 2007, 17:58 »
Съгласна с абсолютно всичко:)!!! Млади и невероятно талантливи, Албена и Максим наистина са нашата гордост!!!

BateNiki

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 13
« Отговор #5 -: 15 май 2007, 13:38 »
Най-накрая ги оцениха в света ! Те показаха огромна класа и то очевидна.Лошо е при тези спортове когато оценката ти зависи от мнението на даден човек,а както знаем съдиите изобщо не са обективни.Да са щастливи и здрави!Те дадоха своето за България!

no_more_coca

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 11
« Отговор #6 -: 19 август 2007, 23:37 »
При други обстоятелства бих казала че от точно такива хора се нуждае нашата страна ,но след тази катастрофа не бих могла да го кажа .Изключително много уважавах световният ни шампион ,но той се опитваше да ни карана уж да не караме в нетрезво състояние а самия той е причината за една масова катастрофа ,а това е просто глупаво  :? :? :? :?

posh`

• Маниак
  • Публикации: 100
« Отговор #7 -: 20 август 2007, 01:00 »
Изложи се Максим,това е.
„Тя разкъсва къпинови клонки и остри стъкла, за да рани с любовта си онези, които протягат към нея ръце.“

aranhuez

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 20
« Отговор #8 -: 20 август 2007, 14:40 »
За съжаление, случват се такива неща - вероятно ще си излежи някакъв период от време - така е редно. Но това, че е шомпион на България е факт! Иначе, недай Боже, на всеки може да се случи подобно нещо - на пътя, или където и да е. Не мога да разбера обаче защо трябва да се влияем от медиите до главозамайване - промиват ни мозъците...Защо не се опитваме да пресяваме плявата и да мислим - ами ако Максим беше умрял, ами ако беше сега в кома?...Поживьом, увидим! Нека не прибързваме - както и за сестрите направихме!

Романтик

• Луд форумджия
  • Публикации: 219
« Отговор #9 -: 20 август 2007, 16:32 »
Здравейте!!!
Да се прекланяме пред талантите е едно, да ги обсъждаме като хора е друго. Никой не оспорва таланта на Албена и Максим, но това не им дава право да се движат като изтребители по пътя след употреба на алкохол. Талантът е на пързалката, от там насетне е общото, човешкото. Еднакви права и задължения с останалите. Законът е еднакъв за всички. Лошото е, че си е отишъл един млад човек и сега Максим ще плати цената за всички ония убийци, които отнеха животи по пътя. И остават безнаказани. Той ще бъде жертвата.
Но заедно с него едновременно трябва да бъдат съдени и останалите. Тогава ще повярвам, че има правосъдие. Сега е една лъжа...

aranhuez

• Редовен посетител
  • **
« Отговор #10 -: 20 август 2007, 22:19 »
Не се гаври така с нещастието на Максим, Романтик! ... Не се оставяй на човешката злоба да ти промие самосъзнанието! Това именно ме учудва! Защо толкова лесно се предаваме на завистта и злобата... Дано никога не ни се случи подобно нещастие - и това, което преживява Максим, и това, което преживяват близките на убитото момче и момичета в кома! Разбираш ли, това са две отделни неща - нещастието на човека Максим, и неговото българско величие. Мисля, че за него кариерата приключи - така или иначе... на мен ако ми се беше случил подобен инцидент, трудно ще се съвзема. Това е някаква съдба! За него нещата са приключили и защото живее в България и медиите ще го изядат!

Романтик

• Луд форумджия
« Отговор #11 -: 20 август 2007, 23:22 »
Здравейте отново!!!
Че писателче или плагиатче, (както му отива), не разбира е ясно. Но Нели къде ти видя  моята гавра с Максим? Доколкото виждам съм написал, че таланта не му го оспорвам. Но той е само за пързалката. Извън нея е гражданин като всички нас и е длъжен да спазва законите. И че той ще бъде използван като жертвено агне заради всички останали, които са извършили същото.
В нормалните страни към своите кумири се отнасят като такива само на сцената, стадиона и т.н. Извън тях отношението е като към всички останали хора. 
Ако е трудно да се разбере, питайте или четете внимателно.
Не изпадай на нивото на някой да пишеш глупости.
Спокойна нощ!!!
« Последна редакция: 20 август 2007, 23:36 от Романтик »

Романтик

• Луд форумджия
« Отговор #12 -: 20 август 2007, 23:51 »
Кой какъв е хората знаят и виждат. А че ти не умееш да четеш кой какво пише се вижда. Чети преди да пишеш. Ако не знаеш какво е, да ти кажа:
- Гледаш с очите по буквите и те ти казват много неща. Но се следват една след друга, а не се прескача.
Няма да ти отговарям повече. Доста си ми под нивото. Човешкото. Моето и на много други тук ХОРА.
Защото всеки вижда кой какъв е и колко струва.
Няма да разбереш. Защото нямаш с какво...

aranhuez

• Редовен посетител
  • **
« Отговор #13 -: 21 август 2007, 00:27 »
Романтик, извинявай, но прочетох в твоето мнение "...това не им дава право да се движат като изтребители по пътя след употреба на алкохол..." - в контекста на цялото ти мнение обаче се изясняваш в следващия ти коментар - още един път, извинявай! Лека нощ и от мен!

sandra95

• Закоравял потребител
  • Публикации: 30
« Отговор #14 -: 13 декември 2008, 15:32 »
Здравейте,
Според мен Албена и Максим са страхотни. Вярно е, че Максим се изложи ужасно, но те за мен те са и ще си останат страхотни. Въпреки, че позагубиха част от чара си след нелепата катастрофа. Аз съм ги виждала преди този абсурд и повявайте ми- те  бяха едни супер слънчеви хора, които раздаваха автографи на всичмки, усмихвайки се и без страх, и за разлика от други известни личности не се правеха на ВИЖТЕ НИ КОИ СмЕ.

© 2003-2019, Георги Колев. Все права защищены. Произведения являются собственностью их авторов.