Колеги , Моля за помощ

Автор Тема: Колеги , Моля за помощ  (Прочетена 2704 пъти)

bivola

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
Колеги , Моля за помощ
« -: 21 юни 2009, 18:37 »
Ще помоля някой добър в писането на есета , ако е възможно да ми нахвърля нещо на бързо , на тема "Искам да говоря с извънземните за..." , благодаря предварително трябва ми за тази вечер или утре сутрин  :(

perperikon

• Форумен лъв
  • Публикации: 574
Re: Колеги , Моля за помощ
« Отговор #1 -: 21 юни 2009, 22:02 »
Понякога нощем на двора се взирам в звездното небе и се питам  - има ли във Вселената някъде разумна форма на живот? Дали там някъде в безкрая, на другия край на Галактиката някой не се взира към нашето мъничко Слънце и не си задава същия въпрос? Ами ако в този момент някаква неведима телепатична връзка ни свърже, за какво ли бихме си поговорили с Извънземния?...

Продължението е в пощата ти!  :)
Един IP адрес - един глас за произведение!

rimpo

• Луд форумджия
  • Публикации: 124
« Отговор #2 -: 21 юни 2009, 22:15 »
Браво, Пер :hello1: Творбата ти несъмнено е за 6, но ти пиша единица за писане на чуждо домашно :lol: :lol: :lol: И на bivola също :lol: :lol: :lol: И утре двамата  с родителите си при директора!!! :lol: :lol: :lol:
...и всеки за себе си ще отговаря пред Бога!!!

bivola

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #3 -: 21 юни 2009, 22:16 »
Благодаря ти адски много , задължен съм ти , ако мога да помагам с нещо , удоволствието ще бъде изцяло мое  :)

670301

• Закоравял потребител
  • Публикации: 28
« Отговор #4 -: 21 юни 2009, 22:49 »
Не може да ти се отрече иновативният подход към задължанията ти! :D :D :D

perperikon

• Форумен лъв
« Отговор #5 -: 21 юни 2009, 23:00 »
Бивол, не приемай въпросите, които ти изпратих като готово домашно, въпреки, че могат и да минат за такова! Ще ми се да си отговориш на тези въпроси, с твои собствени думи, малко да пофантазираш и нещата ще се получат. Замисли се и за това, което ни казва Римпо и за това, което ще му отговоря!
Римпо, някога преди мноого години на един конкурсен изпит, за един елитен навремето техникум, дадох решените задачи на един напълно непознат. Приеха ни и двамата, но той едвам го избута до края. Факт Първи - Да влезнеш успешно, не значи, че ще излезнеш успешно! Няколко години по-късно отидох по собствено желание на матура по математика. Просто не смятах, че 5.33 е реална оценка на тогавашните ми знания. Изкарах 6.00. Заедно с мен, на матурата шестица изкара е един мой съученик, който никога до този момент не беше имал повече от четворка по математика. Просто имаше късмета да седи до мен. На изпита във ВИАС аз изкарах 5.50, а той - тройка! Факт Втори - Да излезнеш успешно, не значи, че ще влезнеш по-нагоре успешно! Тези два факта доказват, че хитруването не винаги води до успешен край. Но пък съм на мнение, че понякога една такава помощ може да стимулира подпомагания и да се вземе в ръце. Все пак ключовата дума в горното изречение е "понякога"! Иначе са ми писали много единици. Но пък щях ли да имам без тях тези свои наблюдения за психологията на подпомаганите, ако се скатавах безучастно на чина, без дори сложа грам собствена мерудия в нечия домашна или класна работа?!  :D
Бивол, прочете ли внимателно горното?
« Последна редакция: 21 юни 2009, 23:01 от perperikon »

rimpo

• Луд форумджия
« Отговор #6 -: 21 юни 2009, 23:18 »
Сега обаче, Пер аз ще ти кажа най-съществения факт, който праща двата твои по дяволите!!! Факт трети: Обикновено тези които изкарват шестици на изпитите рядко имат шестици в живота и обратното - тези които имат слаби оценки са отличници в живота!!! Какво да се прави, Пер......такъв е живота!!! Поздрав :blob5:

perperikon

• Форумен лъв
« Отговор #7 -: 21 юни 2009, 23:37 »
Римпо, в предния ми пост цитираните оценки бяха само илюстриращо средство, водещо до подтекста - важни са знанията и комбинативността, а математиката е комбинативност! Иначе ти пръв зачекна оценките! Единицата е оценка, нали? Не съм съгласен с генералното ти обобщение, че само хитреците и некадърниците успяват. А и не си ли противоречиш - първо ни пишеш единици, че хитруваме, удряш го на морал, а после казваш, че дори и да не може някой сам да си напишеш домашното, пак може да успее! Хм...  :?

rimpo

• Луд форумджия
« Отговор #8 -: 22 юни 2009, 00:01 »
Не си разбрал, Пер!!! Никъде не съм казал, че САМО хитреците  и некадърниците успяват!!! Думата с която започнах е ОБИКНОВЕНО и има друг смисъл!!! Прочети внимателно!!! Аз просто дадох пример от живота какъвто всеки може да даде безброй такива - ти също!!!

Paur

• Луд форумджия
  • Публикации: 211

© 2003-2019, Георги Колев. Все права защищены. Произведения являются собственностью их авторов.