Вьпрос кьм редакторите

Автор Тема: Вьпрос кьм редакторите  (Прочетена 11804 пъти)

buffynka

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: Вьпрос кьм редакторите
« Отговор #15 -: 13 септември 2012, 02:45 »
Снощи публикувах едно есе.. Сутринта като влязох ми изписваше, че е публикувано, а като кликна на ''Най-новите'' излиза излиза и моето есе, но не ми дава да го отворя за разлика от на другите, които ми позволява да прочета..Та въпроса ми е какво е станало с есето ми, не е одобрено или аз нещо не кликам там където трябва? И ако не е одобрено, мога ли да получа отговор на въпроса защо не е одобрено ? Мерси предварително. :)

nikikomedvenska

• Закоравял потребител
  • Публикации: 42
« Отговор #16 -: 13 септември 2012, 10:34 »
Пропускате да споменете, че междувременно сте си редактирала есето и в момента чака повторно одобрение от редактор. А това е написано в правилника на сайта. Отделно има поне 3 теми и безброй постове, в които се обяснява защо редактираните произведения не са достъпни за четене. Лично на мен ми омръзна да обяснявам едно и също безброй пъти. Съветвам вас и всички, които публикуват, да се пробват и да почетат малко.

nikikomedvenska

• Закоравял потребител
  • Публикации: 42
« Отговор #17 -: 13 септември 2012, 16:16 »
И какво като е на 14? Не може да чете, що ли? Това, драга Порчева, не е училище! Крайно време е всеки, който е решил да става автор, да го проумее. Кажете ми къде и с какъв шрифт да напишем, че РЕДАКТИРАНИТЕ ПРОИЗВЕДЕНИЯ ОСТАВАТ НЕДОСТЪПНИ ЗА ЧЕТЕНЕ, ДОКАТО НЕ ПОЛУЧАТ ПОВТОРНО ОДОБРЕНИЕ ОТ РЕДАКТОР, та белким някой го прочете? 

buffynka

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #18 -: 13 септември 2012, 17:01 »
Извинявам се за глупавия въпрос.Четох правилата като се регистрирах, а това беше отдавна и миналата нощ като публикувах забравих да ги прочета наново. Това, че съм на 14 не ме оправдава. Мерси за отговора и съжалявам за неудобството, което създадох! :)

Arogarn

• Луд форумджия
  • Публикации: 101
Вече по друга тема
« Отговор #19 -: 13 септември 2012, 20:23 »
Нямаш представа колко добра реклама направи на есето си!

изречена

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 892
« Отговор #20 -: 13 септември 2012, 23:42 »
след редакция излиза този надпис:

Съобщение
Произведението беше успешно качено на сървъра и в момента чака одобрението на редактор!
Може да го достъпите от тук.
ВНИМАНИЕ: ПРОИЗВЕДЕНИЕТО НЯМА ДА ИЗЛИЗА В СПИСЪЦИТЕ ДО ПОВТОРНОТО МУ ОДОБРЕНИЕ ОТ РЕДАКТОР!

на 14 или на 84 - всеки може да го прочете!
И нека другите говорят зад гърба ми. Това не значи ли, че съм пред тях? По-страшно от изкуствения интелект е естествената простотия.

soundsanin

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
« Отговор #21 -: 17 април 2014, 23:26 »
А как може едно произведение да се изтрие?

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 905
« Отговор #22 -: 18 април 2014, 12:51 »
За изтриване на произведение - пишете молба до някой редактор в съответния раздел.

Otklonenia

• Маниак
  • Публикации: 92
« Отговор #23 -: 18 април 2014, 18:27 »
В  раздела  за  поезия  на  английски  не  е  публикувано  нищо  от  10-ти  април. Изпратил  съм  нещо  за  публикуване  на  15.04.2014  в  08:04:22. Сега  е  18.04.2014, 18:25:00. Колко  дни  трябва  да  минат, преди  някой  редактор  да  го  одобри? Ще  рискуваме  ли  да  ожулим  маникюра  и  кога?
S

refab

• Форумен лъв
  • Публикации: 405
« Отговор #24 -: 19 април 2014, 10:47 »
Ооо, Отклонения, къде се губиш? :)

Явно си решил да пробваш как е да си самоизтриваш произведения на английски!? Апропо, ти да не си триеш произведенията за да си запазиш по-добра(?) възможност за издаване на нови книги? Или ги премахваш като израз на вид автоагресия?

П.п. Изглежда има спад в активността на сайта, вероятно поради наличието на "Фейсбук". Боя се, че няма и реклами.
Така наречените редактори може би са започнали да се дистанцират от него (сайта) и няма кой да публикува произведенията, съобразно действащия тук принцип.

полет

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
« Отговор #25 -: 21 април 2014, 23:32 »
Защо трябва да пишем молба до редактор? Нямаме ли собствена воля и право на избор? Еди кога си, съм била на такъв акъл - публикувала съм, днес не съм, искам да го махна. ОК, има коментари и вероятно по някакъв начин се създава неудобство, но в крайна сметка би трябвало да имаме права над творчеството си, било то жалко, неграмотно, неуравновесено, неудохотворено и други подобни. Винаги съм се чудела, защо няма такава опция  :? Не помня някога Откровения да е плащало авторско право, че да трябва да молим някой, за да правим нещо със собствените си "неща".
А относно забавянето на публикации, с много печал, напоследък се питам, дали няма нещо общо с пакет услуги "Автори плюс", но бързо отпращам споходилите ме съмнения. Може би, много работа, малко мотивация, умора, досада, разочарование... Защото някога, да кажем 2007, произведенията се обработваха до няколко часа, а понякога и по-бързо. И не мисля, че са били кой знае колко, по-малко. Виж редакторите бяха по-малко:-)

© 2003-2019, Георги Колев. Все права защищены. Произведения являются собственностью их авторов.