TODO: Аудио плеър

Автор Тема: TODO: Аудио плеър  (Прочетена 1147 пъти)

iskra1979

• Маниак
  • Публикации: 63
Re: TODO: Аудио плеър
« Отговор #30 -: 05 април 2020, 14:02 »
При мен няма промяна, винаги си е тих, в началото се чуваше перфектно, после не знам какво стана..... Дори и при рефреш е тихо.

meteor

• Маниак
  • Публикации: 74
« Отговор #31 -: 05 април 2020, 14:35 »
Към Админ: И при рефреш плеъра си запазва силата на звука - какъвто е зададен в настоящо време.  Бутончето долу увеличава малко силата (ако се ползва), тоест рефреша не променя нищо. (Нивото, както е зададено от бутончето - така си и остава и след рефреша). Това е постоянно - без сривове, без пукания - работи си равномерно. Сравнявам и винаги съм сравнявал със силата на звука на медиа плеъра на лаптопа. Дори и с увеличението на бутончето в долния край на новия плеър - силата на звука на плеъра в сайта е пак по-тиха от уиндос-плеъра на компютъра. Преди добавката на втория плеър звука беше равен по сила с иниталния плеър на компютъра ми. Винаги така съм сравнявал - нямам друга база за сравнение. Преди промяната - плеъра на сайта звучеше по-силно отколкото звучи сега (дори с ползването на бутончето за макс. усилване)
Като цяло - плеърите си вършат работата, в качеството на звука няма разлика - но свикнахме на по-силен звук (преди промяната). Сега и към този ще се адаптираме, ако няма начин да се усили.
« Последна редакция: 05 април 2020, 14:42 от meteor »

meteor

• Маниак
  • Публикации: 74
« Отговор #32 -: 26 май 2020, 08:04 »
Още една констатация (изчаках известно време, за да го кажа със сигурност) !!!Нововъведеният плеър отнема (намалява) и високите честоти! Тоест: Направил съм запис с необходимите високи - но в плеъра те не звучат, както съм ги направил. звучат в обратната посока (затъмнени) И това го преживявам - но вече това са съвсем други записи - а не - нашите, както сме се потрудили. Смачкани откъм звука като цяло, много по тихи - (поне 6 пъти по-тихи от реалния постнат запис), с приглушени високи и някакъв друг, изменен спектър на звука - обикновено смекчен. Редактиран. Пиша среден (3) на плеъра като цяло :) !

: ??:??