Нови правила за конкурсите за проза

Автор Тема: Нови правила за конкурсите за проза  (Прочетена 4390 пъти)

perperikon

• Форумен лъв
  • Публикации: 623
Re: Нови правила за конкурсите за проза
« Отговор #30 -: 28 май 2020, 13:34 »
И аз съм за Веселин Данчев.
А на така наречения "втори", не желая да му споменавам името, ако действително и той е гласувал с фалшиви профили за себе си, едно наказанийце от ШЕСТ месеца забрана за участие в предизвикателствата би му лепнало много заслужено!
Един IP адрес - един глас за произведение!

silvina84

• Глобален Модератор
  • Луд форумджия
  • Публикации: 226
« Отговор #31 -: 28 май 2020, 15:59 »
Подкрепям Перперикон. И аз съм за Веселин Данчев.

sauronboab

• Луд форумджия
  • Публикации: 151
« Отговор #32 -: 29 май 2020, 19:02 »
Гласуването за произведения в конкурси може да се ограничи само до профили с вип или автори+ абонамент, за да се предотврати използването на фалшиви профили за гласуване, да бъде възможно също така и за участниците в конкурса.

Lord_Dobs

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #33 -: 29 май 2020, 19:54 »
И аз предлагам Веселин Данчев да зададе следващата тема за предизвикателство. Според мен той е реалният победител. И дано следващото предизвикателство се радва на достатъчно участници и протече спортменски!

самотния-вълк

• Закоравял потребител
  • Публикации: 38
« Отговор #34 -: 31 май 2020, 07:52 »
С най-много гласове е Crazy Diamond ( Веселин Данчев).

esenna

• Форумен лъв
  • Публикации: 263
  • откровена до болка
« Отговор #35 -: 01 юни 2020, 16:45 »
 В тази полемика не разбирам нещо - тази тема "Загадки от миналото", нали е зададена от админ, защото първата награда бил обиден, сега Веселин ще зададе трета тема ли? Нали тече и още една - "Демоните в нас" - нямам нищо против, просто питам. А това да си набуташ приятелите в сайта, за да гласуват за теб и да се сдобиеш с една грамота - ами на мен ми е смешно, цял живот съм била по конкурси ( не с "четмо", разбира се ) - има такива префинени методи , за да можеш да спечелиш:)
Според мен просто се деквалифицират подобни "писачи"!

Mazaco

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 18
« Отговор #36 -: 01 юни 2020, 17:20 »
Към esenna:
Първо беше опорочено предизвикателството "Ново начало", и модераторът Севделин Порчев( а не Админ), зададе нова тема.
След края на другото предизвикателството "Чудовищата и демоните в нас", което приключи наскоро, се оказа че победителят отново печели чрез фантомни гласове. И предизвикателството беше свалено.
Този път модераторът предложи на потребителите на сайта, да посочат някой, който да избере следващата тема.
Не знам какво толкова неясно има!

esenna

• Форумен лъв
  • Публикации: 263
  • откровена до болка
« Отговор #37 -: 02 юни 2020, 13:45 »
Към Mazaco:

За мен беше неясно, защото съм пропуснала  рецидива с гласуването и на другата тема, сега вече разбирам. И можеше всичко това да напишеш без последното изречение  - не виждам с какво те раздразни моето незнание - не съм длъжна да влизам всеки ден в сайта. Това, че съм написала "админ", а не "модератор" - все тая, Севделин е " админ " - на прозата!

Аз лично съм за крути мерки - това е изключително неприятно, мисля, че този, който допусне да се гласува за творбата му чрез подобни похвати, трябва да бъде отстранен от "предизвикателства" за срок поне от три месеца, има и други механизми за действие.
« Последна редакция: 02 юни 2020, 23:23 от esenna »

Mazaco

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 18
« Отговор #38 -: 02 юни 2020, 16:45 »
Към esenna:
Извинявам се много, не съм искал отговорът ми да прозвучи като раздразнение. С последното изречение просто изразих учуденост. Но не бях взел предвид факта, че предизвикателството "Чудовищата и демоните в нас" не излиза вече в списъците, и вие нямало как да знаете какво точно се е случило, ако не сте влизали в сайта преди това.
Още веднъж се извинявам!

: ??:??