2 min reading
Лъскавото кълбо цопна в казана с л—на!
Защо ли между редовете на събитията около КТБ се чете една неохота, с която държава, политици, медии и други подхождат вяло към изясняване на проблема – сякаш ги е страх, че ще излезе "някакво извънземно" като това от Царичина дупка, което ще порази човечеството.
Протакане, суетене, отлагане изясняване на фактологията , което много силно внушава, че някой е в цайтнот да си "оплете кошницата" и всички солидарно му помагат да излезе "сух от водата".
Още с възникване на проблема (може да се провери – октомври 2014 г.) изказах становище с достатъчно аргументация, че повече от 150 депутата от предишното народно събрание, голяма част от които са и сега в парламента, имат нещо общо с КТБ, на което никой от задължените да се самосезират не обърна внимание. Нещо повече, моите публикации в някои сайтове изчезнаха.
Сега предполагам, че и настоящето ще загасне.
Дори снощи в "Панорама" Десислава Атанасова много уклончиво поднася изводите, сякаш някой е замахна ...
Want to read more?
Join our community to get full access to all works and features.
Log in
Sign Up