11 янв. 2012 г., 23:42

Спомените на вишневата тетрадка 

  Проза » Рассказы
586 0 0
1 мин за четене
СПОМЕНИТЕ НА ВИШНЯВАТА ТЕТРАДКА
Дар или проклятие
1
“Тези снимки трябва да се обявят за престъпление срещу човечеството! И по-точно срещу мъжката половина от света!”
Така си мислеше Йосиф, докато ги разглеждаше. От десет години бе частен детектив и се бе сблъсквал с какво ли не, включително и с разглеждането на безброй снимки на жени с дрехи, по бельо или голи, само в собствената им кожа във всякакви актови и други брутални пози.
Снимките на това момиче не бяха чак толкова хард и предизвикателни. Те бяха естествени и непринудени и точно в това се криеше чарът им. Просто самото момиче излъчваше неподправеност и една чиста непокварена красота. Красота, която взривява желания във всяка мъжка душа, а може би не само?!
Видя, че са правени, когато е била на осемнадесет. Снимки на плажа, пред огледалото в банята, на фона на залязващото слънце с развени от вятъра коси… Очи, пълни с блянове и живот!
Странно. За пръв път ръцете му се изпотиха, а устните му пресъхнаха, когато разглеждаше серията ...

Искате да прочетете повече?

Присъединете се към нашата общност, за да получите пълен достъп до всички произведения и функции.

© Явление Все права защищены

Предложения
: ??:??