23 янв. 2016 г., 00:23

Не е грях...!(Втора част) 

  Проза » Рассказы
479 1 2
6 мин за четене
Не е грях...!(Втора част) ...
Няколко часа по-късно
Софи се прибра напълно опиянена и по-щастлива от всякога.Щом си влезе вкъщи, се облегна на вратата, усмихната и ухилена както никога. Днес макар, че нищо в нея не се беше променило, тя се чувстваше различна и преобразена, и не само, защото усещаше всяка част от себе си по- изразена и очертана от когато и да било, но и защото беше споделена и изпълнена.Още не можеше да повярва какво и се случваше всичко си беше същото, но света и се е преобърна, защото тя отвори сърцето си за любовта.
-Това е най-прекрасното, най-великото, най-разтърсващото чувство…!-каза тя и отново се засмя.
От около 5 минути насам Тото наблюдаваше поведението на сестра си.Беше се облегнал на стената.Гледаше я хитро и забавно.Той веднага разбра какво се е случило с Софи.Накрая не се сдържа и избухна в луд смях.След това тя го изгледа.Най-после го беше забелязала, най-накрая се беше върнала на земята и разбра какво я очаква.Погледна го виновно и той предположи:
-Не си ...

Искате да прочетете повече?

Присъединете се към нашата общност, за да получите пълен достъп до всички произведения и функции.

© Лили Вълчева Все права защищены

Ето я и втората част от този дълъг разказ, и затова ще има още няколко части след тази докато се разбере развръзката и финала...:):D

С моите дълги, дълги разкази такова е положението...

Предложения
: ??:??