Ако трябва да опиша жената с думи, няма да ми стигне цяла вечност. Избягвам този капан, защото някъде в дълбините на някой от космосите й, понявга човек може да се натъкне на тресавище.
Слабичко е! Кратичко, шаблонно... Почти нищо ново не ми казваш. Не бъди бройкаджийка! Суетата да напишеш стих и да го пльокнеш тук, не означава точно качество. ИЗПИПВАЙ... и не прави компромиси!
Блокирането на рекламите (Ad Blocker) е в нарушение на правилата за ползване на платформата! Добавете сайта в списъка с изключения във Вашия Ad blocker!
Може да избегнете показването на рекламите, като направите дарение и получите статут на ВИП потребител/Автор ПЛЮС.
Отчетность о нарушениях
Сообщите нам о нарушениях, если Вы считаете, что есть случай плагиата или произведение не соответствует правилам.
Пожалуйста, пишите только в крайных случаях с конкретным указанием на нарушение и наличие доказательств!
Вы должны войти в систему с Вашей регистрацией, прежде чем отправлять сообщения!
грейва цялата земя.
Заплаче ли,
плаче и нощта!