9 feb 2008, 20:42

Comentarios

Comentarios

  • БлагодаряДо всички заблудени влюбени-отдайте й се на заблудата;>
  • Уникална и пълна с идеи си, миличко Геврече.с обич за теб.
    Радват ме рисунките ти.
  • Дори не помня каква е била идеята ми тогава..Забравила съм и защо е това слънце там горе,и защо е зимата,и заледената вода...Може и да ставам по-добра,но съм непостояннаАбе,тоя живот ми е даден за разочарования..не за другоМерси,АниДано след време да бъда наясно със себе си...като теб
  • страхотно си изразила емоциите направо много ми харесва идеята със слънцето много е добра поздрав!!!
  • Геврече, може би на любовта мястото и наистина е там при слънцето - на онази чистиата, истинската и красивата любов.
    А това, че правиш и трите неща едновременнно да рисуваш, пееш и пишеш е уникално.Ти просто се отличаваш от общото. Не ти го казвам лицемерно, просто съм искрена. С течение на времето ще ставаш по-добра и по-добра. Само не се отказвай. Имаш много идеи и си различна. Не те познавам, но рядко интуицията ме лъже. Просто бъди себе си!
    Когато започнах да пиша спрях да рисувам. Но когато пиша винаги си представям картини и цветове, като в галерия. Зад всеки ред стои картина в съзнанието ми.

Selección del editor

Слънчогледи

baijim

СЛЪНЧОГЛЕДИ Масло, платно, размер 40/50 см. С рамка 52/62 см. Художник: Бай Jimm

Жътва

Velina-22

акрилни бои/платно