Моето най-весело лято 🇧🇬
по килим от светлина.
Случва се вълшебно нещо
в тази слънчева страна.
Плажът е искряща сцена, ...
Новото предизвикателство за детска поезия е тук благодарение на победителя от предния конкурс - https://otkrovenia.com/bg/profile/yuri-1
Ето и насоките към темата:
Според Yuri Yovev:
Уважаеми автори,
Детският смях е най-чистата музика на лятото. Днес ви предизвикваме да станете негови композитори. Разгърнете спомените си, събудете детето в себе си и ни разкажете за онези топли месеци, в които дните се измерваха в изядени сладоледи и намерени мидички.
Нека вашите стихове бъдат като слънчев лъч, който носи радост и усмивки на малките читатели.
"Идва пак горещо лято,
колкото и да вали.
Нека то да е богато
на морета и игри!"
Пожелаваме ви вдъхновение и леко перо!