16 ago 2007, 13:29

Животът върху празен лист хартия

  Ensayos
3.1K 1 3
1 мин за четене
Животът е като бял лист хартия,чакащ да бъде запълнен с нещо смислено...А понякога просто да надраскаш нещо върху него.Основното е да приемеш крайният резултат от написаното и като свършиш,това което си написал да затвориш страницата и да си заслужава написаното.
На този лист, човекът играе ролята на сложно изречение,съдържащо както много смисъл, така и много грешки в себе си.
Сякаш минаваща покрай редовете, заедно с човека върви и любовта,която е неотлъчна част от смисъла му.Огледално погледната, тя се проявява като омраза.Макар и коренно различни, тези две части от човешкото същество са една и съща иновация на човешката душа.Така различни, и в същото време така приличащи си свята на любовта и омразата,чертаят редовете на този лист и слагат ред в написаното.
Веднъж човешкото "изречение" свърже ли се с друго, двете съставят текст с неизвестен край.Някой човешки "творби" си остават просто текст със забравен край, но друг се превръщат в романи чийто край се помни доживот.
Изниква въпросът, ако ние сме сложни изречения върху празен лист хартия, кой е писателят ни? Дали ни е предвидил да съставим просто поредният разказ живейки или ни е отредил специялно произведение.

¿Quieres leer más?

Únete a nuestra comunidad para obtener acceso completo a todas las obras y funciones.

© Тайна Todos los derechos reservados

Comentarios

Comentarios

Selección del editor

Амортизация 🇧🇬

exuded

Първо обедняваме духовно. После материално. Така ми се струва. Колкото по-бедни ставаме в себе си, т...

Задбалансово 🇧🇬

exuded

Властта у нас битува несрамежливо. Придобила е себе си и вече няма нужда от воля на избора, на избир...

Само ако започнеш да правиш добро... 🇧🇬

thedac

Само ако започнеш да правиш добро, ще повярваш в него И най-малкото добро, което направиш, то е за т...

Когато бях овчарче 🇧🇬

exuded

Най-тучни са пасищата вдясно от планината на властта. Трева – колкото щеш, ядеш на воля, а тя никне,...

Заличаване 🇧🇬

exuded

Търкаме, търкаме... От сутрин до вечер. Лотариата е за всеки, билетите и талоните са достъпни, прост...

За живота въобще 🇧🇬

Ready_4_whatever

Левкемия... Усещаш! 220 – зареждам, пази се... Непрекъсната, права скáла... Разпѝлен звук, разкъсващ...