10 дек. 2008 г., 19:16

странно е

3.8K 0 12
00:00
03:04

Хотите прочитать больше?

Присоединяйтесь к нашему сообществу, чтобы получить полный доступ ко всем произведениям и функциям.

© Делян Ст Все права защищены

Текст, музика и аранж.: Делян Стоименов 
Изпълнение дует: X-taz
 
   
 Странно е!!!
 
Колко странно е, когато си тук; 
колко странно е, когато те няма; 
колко странен е часовникът,
а времето с теб сякаш лети!

Разбираш ли какво е това?
Мислиш ли за мен в нощта?
 
Припев:

  Тръгваш или да останеш 
  питаш себе си, когато 
  времето за нас отмине,
  събирано с дни...

Моля се, когато бавно тръгваш,
моите очи да те видят пак, 
моля се, когато се завръщаш,
сълзите си да прикрия в Смях...

мечтаеш ли да е наша нощта
вярваш ли в мен сега 

Комментарии

Комментарии

  • И все пак това е създадено преди 9 години, ако не се лъжа, Дидо беше сравнително много млад и неопитен в музиката, но преливаше от ентусиазъм и стремеж да се учи все по-добре да пише музика. Една закачка към Дидо и Таня(facelina) помните ли повода за написване на текста и музиката? Успехи Дидо!
  • иска ми се да ви кажа, че е много добре но не искам да ви правя лоша услуга.Първо Делян ако не си оправи пеенето ще е спънка за дуета.И второ във цялото парче /което е хубаво/ забелязах само 2-3 лупа които се въртят във цялята песен.Ако искате да направите нещо значимо ще трябва да обогатите и със живи инструменти или повече фантазия при използване на семплите,само с лупове няма да стане.Ако не ми харесвахте нямаше да ви пиша това.
  • само да отбележа,че парчето се казва ОСТАНИ,но Дидо не помни и все пак това е една от любимите песни,които съм изпълнявала!!
  • Когато започнах да правя музика чрез софтуери се учех с фл студио песента я направих след няколко урока които ми преподадоха за тази програма... сега работя с Кубейс и със собствени семпли, благодаря за отзивите
  • Песента мн.ми хареса искам да си я изтегля от някаде но от каде?

Выбор редактора

Приспивна 🇧🇬

beggins

Заспиваш и моля се съня ти да бъде цветен, всяка болка да те забрави. ...

Глутницата /Ти ,китарата и аз

herz07

Музика и аранжимент - Иван Неделчев Текст - Boby Angel

Лилаво

Седем

Един бадем... с дъх на лилаво

Symphony 1 🇧🇬

Silfredim

Една от симфониите на живота ми...

Петък 🇧🇬

beggins

Събирал ли си спомен по пътека? – трошица по трошица, дълъг ден… Тревите са жени, денят е петък и тв...

Предверие (live с Точка БГ) 🇧🇬

beggins

Планината е синя, сякаш детско моливче. Накъдето погледнеш – безветрие; тихо е. Само ясни прозрения,...