25 янв. 2011 г., 15:00

Звезди 2

3.4K 0 8
00:00
03:39

Хотите прочитать больше?

Присоединяйтесь к нашему сообществу, чтобы получить полный доступ ко всем произведениям и функциям.

© Бойко Иванов Все права защищены

Миналата година по това време публикувах една тема "звезди", сега вече е завършена. И тъй като скоро няма да мога да я пусна с глас, ви я прдставям като инструментал. А който си има любима приказка, може да си я представя, докато слуша, дано ви хареса.

Комментарии

Комментарии

  • !!!!!!!
  • съжалявам ако заглавието ви подвежда но то е само работно, самата песен е с друго заглавие но пак има нещо общо с приказките.Благодаря за коментарите които ми помагат да анализирам това което правя.
  • Поздравления, Бойко. Бъди!
  • Супер е! Браво!
  • Мерси за вниманието,на моменти може да звучи като цепелин заради духовите и флейтата.Забележки има и то доста ,но да се надявам че в песента ще ги отстраня.

Выбор редактора

Вярваш ли все още в мен?

solitical

Много често в живота ми се случват събития за които нямам обяснение...По някой път дори си задавам в...

Лилаво

Седем

Един бадем... с дъх на лилаво

Предверие (live с Точка БГ) 🇧🇬

beggins

Планината е синя, сякаш детско моливче. Накъдето погледнеш – безветрие; тихо е. Само ясни прозрения,...

Stato d'animo 🇧🇬

Седем

...и където всички други те гледаха, аз те видях... Съдържанието на любовта е тихо, извън буркана с ...

Going the Distance 🇧🇬

Silfredim

Едно от малкото ми произведения написани като на шега, за ден, някъде из Тихия океан, изпълнен с оне...

Глутницата / The Sky And The Stars 🇬🇧

herz07

Това ми е първи опит да правя парче в този стил.Исках въпреки скандинавско наложения стил да има нещ...