17 янв. 2008 г., 22:11

Едно приятелство

1.2K 0 7
Отстъпвам те на нея,защото приятелка ми е тя.И дори без теб да полудея,за мен по-важната е тя.Ще страдам аз за тебе, зная,но не мога да я нараня.Тя по-важна е от тебе и за тебе също тя копня.Ти сваляше ме, зная,но всичко твое е лъжа и на всичко слагам края и за тебе няма да тъжа.Едно приятелство завинаги остава и безценно винаги е то.Една любов угасва и умира,оставя само болка и тъга.За това предпочитам нея,а не твоите красиви очи и дори безкрайно да копнея,моето сърце ще замълчи.

Хотите прочитать больше?

Присоединяйтесь к нашему сообществу, чтобы получить полный доступ ко всем произведениям и функциям.

© Лана Стоянова Все права защищены

Комментарии

Комментарии

  • @ lana_87 (Лана Стоянова)
    Просто това беше асоциацията,която се пръкна в главата ми.Опитвам се да бъда искрен,но ако предпочиташ изкуствен и неистинен коментар-нямаш проблеми.Това е по-лесното.Съжалявам все пак ако съм те обидил по някакъв начин.
    Не си прави изводи за мен от един коментар,моля те.
  • хареса ми
  • Абе и приятелството е нещо което ни е даденост!!!!А коментара на коментарите .........просто е излишен!!!Поздрави
  • Благодаря за коментарите на всички,а за cherpaleto искам да ми кажеш на коя песен по-точно ти напомня и явно нямаш прятел на когото да държиш,адски много,но все пак благодаря за искреноста
  • на мен пък много ми хареса текста така че имаш отличен 6 :}}}

Выбор редактора

Нека нямаш студени недели! 🇧🇬

Alex.Malkata

Моя тиха и вярна тъга... с дъх на есен и почва дъждовна... Спри на моите устни сега и кажи ми: Защо ...

Реквием за една буря 🇧🇬

imperfect

Очите му са с цвят на капучино, а устните му имат вкус на сняг. Целунах го веднъж. (Май беше зима). ...

Ребро над сърцето 🇧🇬

Katriona

Тази вечер жена му избяга - бе повярвал във калните клюки, псува дълго, с юмрук я налага и ребро над...

Ковачът на лунния сърп 🇧🇬

argonyk

Нито на изток от рая съм бил, нито на запад от пъкъла чер. В двора ми пее синигер в дактил, свири щу...

Стаи за... отдих 🇧🇬

paloma66

АЗ СЪМ! Поетесата Еди Коя Си. Дето в стихове те облича. Ти - не беше ли мъж на жена си? Нямам идея з...

Ти 🇧🇬

askme

Навярно за последно днес ти пиша... Не ми се пише вече. Вече не. Но няма как да спра да те обичам. Н...