Desafio (Concurso):
Лято, лято, лято...
Terminado
Здравейте , Сръчковци!
Дойде време за ново предизвикателство. И понеже след пролетта идва лято, то и новата тема е именно

Задачата е да ни покажете всякакви изделия на приложното изкуство вдъхновени от лятото или предназначени за него.
Авторът на творбата събрала най много гласове ще спечели правото да зададе темата и да определи правилата на следващото предизвикателство.
Вдъхновение и успех!
Общи условия за Предизвикателствата:
- Произведенията не трябва да са публикувани досега в сайта.
- Произведенията трябва да отговарят на общите изисквания в правилника на сайта, като първо се одобряват от редактор, който ги публикува, както всяка стандартна творба.
- Предизвикателството се създава от модератор, който отговаря за популяризиранто му и спазване на реда. Модераторът има право да декласира произведение, ако то не отговаря на изискванията на предизвикателството. Декласираното произведение остава публикувано в съответната категория в сайта, но извън конкурса.
- След крайното класиране, победителят се награждава с почетна грамота. Победител се излъчва при минимум пет участника в предизвикателството. Основният критерий е класирането, но екипът ни си запазва правото за определяне на победител, както и за неиздаване на грамота при ниско качество на произведенията.
- Задаващият темата няма право да участва.
Detalles del desafio
Categoría
Artes aplicadas
Moderador
iren5 (Ирен)
Inicio
7 de mayo de 2021, 0:00
Fin de la candidatura
20 de junio de 2021, 23:59
Fin de la votación
27 de junio de 2021, 23:59
Número máximo de obras por autor
Неограничено
Quien puede votar
Todos los registrados
Cuantas obras se pueden votar
Неограничено
Cuando se deben publicar las obras
Después de la aprobación
Clasificar por
Número de votos
Clasificación
6 el resultado